400 TL Gaming klavye önerisi

Praudh

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi, sağlıklı günler. Yakın zamanda klavye değiştirmek istiyorum ve ortalama 400 TL bütçem var. Birkaç şey sunacağım bunlara uyan en iyi klavyeyi fiyata göre önerirseniz sevinirim. RGB takıntım yok ama olursa güzel olur, şimdiden teşekkürler.

1. Mekanik klavye olmasın. (çok ses çıkaracağından evde olanlara rahatsızlık vereceğini düşünüyorum.)
2. Numpad kısmı kesinlikle olsun. (oynadığım birkaç oyunda çok işimi görüyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi, sağlıklı günler. Yakın zamanda klavye değiştirmek istiyorum ve ortalama 400 TL bütçem var. Birkaç şey sunacağım bunlara uyan en iyi klavyeyi fiyata göre önerirseniz sevinirim. RGB takıntım yok ama olursa güzel olur, şimdiden teşekkürler.

1. Mekanik klavye olmasın. (çok ses çıkaracağından evde olanlara rahatsızlık vereceğini düşünüyorum.)
2. Numpad kısmı kesinlikle olsun. (oynadığım birkaç oyunda çok işimi görüyor.)

Bütçe daha fazlayken açıkcası daha iyi bir şey almak isterim. @Porsche 911 GT3 RS
Güzel klavye biraz araştırayım bir de şimdi yaz/karne indirimleri başlar ufaktan onları beklemeyi düşünüyorum. @Milton Sirotta
Maalesef mekanikleri ses çıkartacak diye almak istemiyorum. @HamzaKaya*
Çok sade geldi açıkcası biraz daha güzel olabilir. @musluig23

Yorumlarınız için teşekkürler, araştırmaya devam.
---

MSI'n indirimden bu klavye hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:
Bütçe daha fazlayken açıkcası daha iyi bir şey almak isterim. @Porsche 911 GT3 RS
Güzel klavye biraz araştırayım bir de şimdi yaz/karne indirimleri başlar ufaktan onları beklemeyi düşünüyorum. @Milton Sirotta
Maalesef mekanikleri ses çıkartacak diye almak istemiyorum. @HamzaKaya*
Çok sade geldi açıkcası biraz daha güzel olabilir. @musluig23

Yorumlarınız için teşekkürler, araştırmaya devam.
---

MSI'n indirimden bu klavye hakkında ne düşünüyorsunuz?
Membran bir klavye, yukarıda atılan klavyelerden bir farkı yok.

Geri
Yukarı