400 TL Gaming Kulaklık Önerisi

Bütçe
400

sabrikanli

Hectopat
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel® Core™ i5-11400F (4.40 GHz)
XFX Speedster Radeon RX 6600 XT 8 GB
Gigabyte H510M H Intel LGA1200 DDR4 Micro ATX
Kingston Fury Beast 16 (8x2) GB 3200 MHz CL16 (16-18-18-36)
Kioxia Exceria NVMe M.2 500 GB
HP x24ih 144 Hz
ID-Cooling SE-214XT
Oyunlarda kullanabileceğim kulaküstü kulaklık önerebilir misiniz? Bütçe 400 TL fakat biraz geçebilirsiniz, teşekkür ederim. Mikrofonu da çok dandik olmazsa hoş olur.

225 TL vermistim ben buna zamaninda ve deger mi eger diye sorsan, fiyatina gore deger derdim. Şu anki ekonomiye gore baktigimda pahali geliyor ama açıkçası. Yine de 2.5 yıldır kullanan biri olarak memnun oldugumu soyleyebilirim. Ha bir de ayrica ilk haftalar hatta ilk ay cenemi cok sikiyordu. Dolayisiyla agriyordu gercekten cenem. Sonradan duzeldi tabii pek bir etkisi olmadi. Onun disinda pedlerin ustu dokuldu sadece şu ana kadar ve mikrofonu gayet iyi ve temiz. Pedler de zaten 1 yil sonradan falan dokulmeye baslamisti. Direkt olmamisti. Sana gore nasıl degerlendirebilirim bilmiyorum bu kismini, senin dusuncene kalmis. Her seye ragmen guzel ve oneririm fiyatina gore. Birkac gune HyperX Cloud 2 sipariş edip ona gececegim. En azindan yillarca goturur beni ve saglam kulaklık. Mikrofonu da oyle :) Yani ileriki surecte bu kulakliga gecmeni onerebilirim bütçen el verirse. Aklina takilan ek bir soru varsa cekinmeden sorabilirsin kulaklık hakkinda.

Ses kalitesi ortalama olsa da olur, mikrofon biraz daha önemli.

Geri
Yukarı