400 TL Gaming mouse önerisi

Bütçe
400 TL

MrOpposite

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba! Fareler hakkında hiçbir şey bilmiyorum bu yüzden size soruyorum. Ben önceden Rampage SMX-R1 oyuncu Mouse'unu kullanıyordum ve gayet de rahattım. Bu yüzden boyutları Rampage SMX-R1'a benzeyen bir mouse önerirseniz çok mutlu olurum fakat bu boyutlarda olmayan bir oyuncu fareyi olursa da olur. Bütçem 5-10 lira aşılabilir. Peki 400 TL bütçeyle en iyi ve kaliteli oyuncu fareyi hangisidir? Teşekkür ederim iyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer DeathAdder V2 iyidir, istediğiniz gibi sanırım. Fiyatını hatırlamıyorum da ikinci eline de bakabilirsiniz. Bütçenizi aşıyorsa minisine de bakabilirsiniz, dediğim gibi DeathAdder V2'nin fiyatını hatırlamıyorum.

Razer da iyidir ama Bloody A70 de alabilirsin. Bayağı iyi mouse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe 100 TL artarsa:
Fiyat farkı kesinlikle değecektir.

Merhaba! Fareler hakkında hiçbir şey bilmiyorum bu yüzden size soruyorum. Ben önceden Rampage SMX-R1 oyuncu Mouse'unu kullanıyordum ve gayet de rahattım. Bu yüzden boyutları Rampage SMX-R1'a benzeyen bir mouse önerirseniz çok mutlu olurum fakat bu boyutlarda olmayan bir oyuncu fareyi olursa da olur. Bütçem 5-10 lira aşılabilir. Peki 400 TL bütçeyle en iyi ve kaliteli oyuncu fareyi hangisidir? Teşekkür ederim iyi günler dilerim.
Steelseries mouseleri sade ve şık oluyor bu işini görebilir.

Sizce Corsair M55 RGB PRO mu yoksa Razer Viper Mini mi daha iyidr?
Viper Mini daha iyi. M55 daha ağır, malzeme kalitesi daha kötü, skatezleri daha kötü, click latency değeri daha geç, sensörü daha kötü vesaire. Neredeyse daha iyi olduğu bir yanı yok.

Asıl önemli olan Viper Mini elinize uyacak mı? Ayrıca DA V2 Mini ile Viper Mini arasında neredeyse 75TL fark var ve iki mouse'un arasındaki asıl fark estetik. DA V2 Mini de tercih edebilirsiniz.

Viper Mini daha iyi. M55 daha ağır, malzeme kalitesi daha kötü, skatezleri daha kötü, click latency değeri daha geç, sensörü daha kötü vesaire. Neredeyse daha iyi olduğu bir yanı yok.

Asıl önemli olan Viper Mini elinize uyacak mı? Ayrıca DA V2 Mini ile Viper Mini arasında neredeyse 75TL fark var ve iki mouse'un arasındaki asıl fark estetik. DA V2 Mini de tercih edebilirsiniz.
Viper Mini'nin elime uyacağından eminim. Bir internet sitesinde karşılaştırıyorlardı DA V2 Mini ve Viper Mini'yi. Oraya göre DA V2 Mini'yi eledim. Cevap verdiğin için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı