400 TL kablolu ve mikrofonlu kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan 89666
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 235

89666

Kilopat
Masaüstü bilgisayarda kullanacağım. Kulakiçi kulaklığım var ama bir girişi olduğu için mikrofonunu kullanamıyorum. Çoklayıcı aldım ama bir süre sonra bozuldu. Kablolu ve mikrofonlu iki girişli bir kulaklık istiyorum.

Gaming olması gerekmiyor yöneticiler konuyu taşımış. Sade olması tercihim. Birde bu kulaküstüler de ses boğuk oluyor öyle olmaması lazım.

Gaming olması gerekmiyor yöneticiler konuyu taşımış. Sade olması tercihim. Bir de bu kulaküstüler de ses boğuk oluyor öyle olmaması lazım.

Beğenmediyseniz bunada bakılabilir.

Beğenmediyseniz bunada bakılabilir.
Hocam bu da ışıklı mışıklı bana ters. Bana böyle JBL gibi sade mikrofonlu bir şey lazım. Birde ayrıca şunu soracağım. Ben kulakiçine alışık olduğum için kulaküstünün sesi boğuk gibi geliyor. Bunu nasıl aşabilirim?

Hocam bu da ışıklı mışıklı bana ters. Bana böyle JBL gibi sade mikrofonlu bir şey lazım. Bir de ayrıca şunu soracağım. Ben kulak içine alışık olduğum için kulaküstünün sesi boğuk gibi geliyor. Bunu nasıl aşabilirim?

O zaman bunada bakılabilir. Bu bütçede başka kaliteli ve sizin istediğiniz tarzda ürün bulunmuyor. Bir süreden sonra alışıyorsunuz ve kulak içi kötü gelmeye başlıyor kendimde bunu deneyimledim.

Geri
Yukarı