400 TL masa önerisi

Bütçe
400-450 TL

Dayex

Hectopat
Yeni odaya geçeceğim. Kendime bir masa almak istiyorum. İlk başta çoğu kişinin önerdiği gibi mobilyacıya yaptırmayı düşündüm (l masa yaptıracaktım) ama yakınımda yaptıran mobilyacı bulamadım. L masalarda malum çok pahalı. Sallantı olmayan, ileride kasa toplarsam kasayı masanın üstüne koyabileceğim bir masa istiyorum. Şu üçü arasında kaldım sizce hangisini almalıyım? Başka öneriniz varsa önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bunı buldum ama nasıl bir şey bilemiyorum. L tipi diye geçiyor.

Hocam metal ayaklı masalar sallantı yapar bende metal ayaklı kullanıyorum ama rahatsız etmiyor beni açıkçası istersen linki atayım sadece 230 lira.
yani sallantı dediğimde öyle sallamazsan çokta sallanmıyor.

Hocam bunı buldum ama nasıl bir şey bilemiyorum. L tipi diye geçiyor.
1635878160960.png

Hocam masa değil o sadece ayağı. 😊

Yeni odaya geçeceğim. Kendime bir masa almak istiyorum. İlk başta çoğu kişinin önerdiği gibi mobilyacıya yaptırmayı düşündüm (l masa yaptıracaktım) ama yakınımda yaptıran mobilyacı bulamadım. L masalarda malum çok pahalı. Sallantı olmayan, ileride kasa toplarsam kasayı masanın üstüne koyabileceğim bir masa istiyorum. Şu üçü arasında kaldım sizce hangisini almalıyım? Başka öneriniz varsa önerebilirsiniz.

Hocam yakınlarınızda marangoz ustası var ise bir konuşun isterseniz. Bende istediğim gibi bir masa bulamamıştım, bir usta ile konuştum; hem çok daha ucuza yaptı hem de tam istediğim gibi bir masa oldu.

İsterseniz o rafları var ya sökersiniz ortadakini kasayı alta koyarsınız o şekilde olur. Veya kasa oldukça geniş oturduğunuz yere klavye mouse monitör koysanız dahi yanda kasa için yer kalır. En azından bende var.

Yeni konular

Geri
Yukarı