400 TL modem önerisi

notthatminidump

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Evimde TD-W8960n DSL modem kullanıyorum fakat ömrünü doldurduğu için değiştireceğim. Birkaç konu gezdim, çoğu kullanıcı Keenetic modem önermiş fakat Amazon yorumları Wi-Fi ve ping konusunda sıkıntılarını dökenlerle dolu. O yüzden emin olamadım.

Evimde TTNET 16 Mbit'e kadar hızlı internet kullanıyorum. Yakın zamanda fiber getirmeleri gibi bir seçenek zaten söz konusu değil yaşadığım bölge için.

Wi-Fi'ye sürekli bağlı 7-8 cihaz oluyor aktif. 2 telefon, 2 TV, 1 laptop, gün içerisinde de değişiyor sayı.

Alacağım modemin hızı kadar bağlantı kalitesinin de iyi olmasını istiyorum. Ev altta 160 M.2 üstte 160 M.2 yani geniş bir kapsama alanı olması gerekiyor. 2 katın da merkezi konumuna kuracağım modemi, şimdikini de öyle kullanıyorum zaten ama dediğim gibi vadedeceği bir şey kalmadı artık onun.

Bütçem maksimum 350-400 TL.

Müşteri hizmetleri kalitesinden memnun kaldığım için Amazon'dan alacağım, önerebileceğiniz başka bir yer varsa oraya da bakabilirim.

Yorumlarınız benim için değerli,
Teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…