400 TL palm grip fare önerisi

Bütçe
400 TL
Ben kullanıyorum.
Elinizin kaç cm olduğuna göre değişir. Arkadaşın eline göre palm tutuşta parmak uçlarının bir kısmı dışarıda kalıyor ve fingertip tutuşa evrilmek zorunda kalacaktır.

1 yıla yaklaşıldığı zaman algılamama sorunları yaşanıyor. Bu bütçede kusursuz mouse beklenemez zaten.
Hocam ben viper mini düşünüyorum fikriniz nedir? Sorunları nelerdir? Elime uyuyor palm tutuşum var.

1 yıla yaklaşıldığı zaman algılamama sorunları yaşanıyor. Bu bütçede kusursuz mouse beklenemez zaten.

Bir aralar Viper Mini kullanıyordum 200 TL'ye almıştım ve kusursuz bir mouse'ydi.
Viper serisini çok beğendim sonradan ve Ultimate'ye geçtim.

Bir aralar Viper Mini kullanıyordum 200 TL'ye almıştım ve kusursuz bir mouse'ydi.
Umarım ben de memnun kalırım hocam viper miniden.

Kusursuz LOD, mouse tekerleği, mouse'a şeklini veren girintilerin temizlenmediği takdirde pislik dolması atlanmış gibi. Tabii ki güzel bir mouse ama kusursuz demek de ne bileyim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…