400 TL Tablet Tavsiyesi

HakanDogan

Hectopat
Arkadaşlar acil Hometech marka bir tablet aldık. 340 TL'ye çocuk kullanacaktı ayarlara bile girmiyor. Onu iade edip yeni bir tablet alınacak, bütçe maalesef kısıtlı zaten EBA tarzı uygulamaları açsın yeter. Pubg, COD tarzı oyunlar oynanmayacak giriş ve orta seviyeli oyunlar oynanacak. Lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hometech almam hocam benim aldığım tablet de 7RC modeldi özellikleri pek farklı değil.
Fiyat uygun değil hocam.
Dostum 1000TL altında ki tabletlerden maalesef çok birşey bekleme.
400 liralık tablet ile hiç bir şey yapamazsınız maalesef.
Arkadaşlar ön yargılı olmayın mesela bu tablet için yorumlar olumlu. Sonuçta sosyal medya gibi uygulamalarda dolaşılacak EBA seviyelerinde uygulamalara girilecek. Markası da diğer markalara göre gayet güzel fazla beklentim yok.

400tlik bir tabletle oyun oynayamassın ama internette dolaşabilirsin
Evet hocam Hometech aldım geri yolladım. Başka bir şey arıyorum tavsiyeniz var mı şuan bunu almak istiyorum.

Arkadaşlar acil Hometech marka bir tablet aldık. 340 TL'ye çocuk kullanacaktı ayarlara bile girmiyor. Onu iade edip yeni bir tablet alınacak, bütçe maalesef kısıtlı zaten EBA tarzı uygulamaları açsın yeter. Pubg, COD tarzı oyunlar oynanmayacak giriş ve orta seviyeli oyunlar oynanacak. Lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
400 TL'ye tablet nedir arkadaşlar, 2014'de değiliz ki o fiyata düzgün bir şey alabilesiniz. Çocuğuma hakaret sayarım biri benim çocuğuma öyle bir hediye alsa. 50 dolar bile etmiyordur o tablet.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı