400 TL'ye Kadar CPU Fan Önerisi

İyi tercih olur. Alttan daha hesaplı alabilirsin.

kesinlikle tavsiye ederim hepsiburadadan alırsan 140 tl değerindeki msi fanı hediye ediyor sepette

kesinlikle tavsiye ederim hepsiburadadan alırsan 140 tl değerindeki msi fanı hediye ediyor sepette

1. MSI Torx 12cm Kasa Fanı isimli ürün, aynı üründen daha önce satın aldığınız için veya belirlenen adetten fazlasını sepete ekleyerek sınırlı stok miktarını aştığınız için sepetinizden kaldırıldı.
Sanırım 2. fanı vermeyecek :) Halbuki daha önce almadım ya da sepete eklemedim. İlginç gerçekten.

1. MSI Torx 12cm Kasa Fanı isimli ürün, aynı üründen daha önce satın aldığınız için veya belirlenen adetten fazlasını sepete ekleyerek sınırlı stok miktarını aştığınız için sepetinizden kaldırıldı.
Sanırım 2. fanı vermeyecek :) Halbuki daha önce almadım ya da sepete eklemedim. İlginç gerçekten.
:D

Aliexspress' ten Alseye diye bir kule tipi soğutucu almıştım özelliklere bakarak (boru kalınlığı, boru sayısı, fan devri, fan ömrü v.b) çok çok uygundu, yani 130 TL' yi geçmiyordu, LED olarak kırmızı ve mavi seçenekleri vardı sanırım, i5 6600K 4,5 overclock olarak kullanmaktayım %100 işlemci kullanımında 60 dereceyi geçmedi şuana kadar, ucuz olsun derseniz göz atın derim.
Dediğiniz ürün bu mu acaba? Uzunluğumu kaç mm? Sitede herhangi bir şekilde belirtmiyorda. Sadece fanınkini belirtiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı