400 TL'ye kadar Hikayeli veya Online oyun önerisi

adem009

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, başlıkta da yazdığım gibi hikâye veya Online oyun arıyorum. Ama her türlü oyun beni sarmiyor en son RDR2 oynamıştım ve aşırı sevmiştim bu tarz hikayesi geniş ve grafik kalitesi yüksek olan oyun veya oyunlar arıyorum. Fiyat konusunda 400 TL'ye kadar sınırım var. Tek oyun fiyatı 200 TL bile olabilir. Aklımda Cyberpunk 2077 var ve almaya değer mi? Onun yanına neler eklerim veya onun yerine hangi oyunu alabilirim? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pc tarafında Premium AAA diyebileceğimiz taş gibi grafiğe sahip ve hikayesi güzel olan God Of War 2018, Cyberpunk 2077 var. Cyberpunk yapay zeka yönünden biraz kötü ve hikaye değil de hikayeyi sunuş biçimi herkese gitmiyor. Diyalog dinleyip seçim yapmayı herkes sevmiyor. Bir de Cyberpunk tema mevzusu var.
Bu ikisi haricinde
Witcher 3 Next gen ile kaliteli grafiklere ulaştı 15 tl den kütüphaneye ekleyin. Optimizasyon problemleri siz Cyberpunk, Gow gibi oyunları bitirene dek çözülür muhtemelen.
Resident Evil 2. Hikayesi 9 saat ama bunun
Star Wars Jedi Fallen Order

Cyberpunk+GoW Epic te 240 tl
Star Wars Jedi Fallen Order Steamde 33 tl. Epicte var mı hatırlamıyorum
Resident Evil 2 Steam'de 100 tl. Hikayesi kısa olduğu için alternatif olarak Detroit Become Human + Days Gone önereceğim Epic te toplan 145 tl.

5 oyunu alırsan herhalde 420 tl civarı ediyor

Son düzenleme:
Pc tarafında Premium AAA diyebileceğimiz taş gibi grafiğe sahip ve hikayesi güzel olan God Of War 2018, Cyberpunk 2077 var. Cyberpunk yapay zeka yönünden biraz kötü ve hikaye değil de hikayeyi sunuş biçimi herkese gitmiyor. Diyalog dinleyip seçim yapmayı herkes sevmiyor. Bir de Cyberpunk tema mevzusu var.
Bu ikisi haricinde
Witcher 3 Next gen ile kaliteli grafiklere ulaştı 15 tl den kütüphaneye ekleyin. Optimizasyon problemleri siz Cyberpunk, Gow gibi oyunları bitirene dek çözülür muhtemelen.
Resident Evil 7-8. 7 biraz korkunçtur.
Star Wars Jedi Fallen Order
Witcher 3 kütüphanede mevcut resident evil oyununu daha önce görmüştüm fakat korku oyunu diye alıp oynamamıştım. Sanırım CP 2077 konusunda kesin kararımı verdim gibi Gow oyununun incelemelerine ve videolarına bakıp karar vereceğim. Teşekkür ediyorum 😊

Cyberpunk 2077 GoW 2018 Uncharted legacy.
Cyberpunk 2077 ekledim kütüphaneye Uncharted oyunu da güzel gözüküyor kafamda 3-5 oyun oturmaya başladı karar verip alacağım. Teşekkür ediyorum 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı