400 TL'ye kadar klavye önerisi

Vio

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Kompakt, yani küçük olsa daha iyi olur. Mümkünse mekanik olabilir. Temiz ikinci el de alabilirim. Tavsiyeleriniz nedir? RGB'si öyle şatafatlı olmalı diye bir kuralım yok ama şöyle bir bakınca güzel 1-2 modu olsun, sabit 2-3 renk olmasın. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Sanırım bu bütçede kompakt boyutta olan, RGB ışığı fiyatına göre fena olmayan %60 TKL klavyeler var. Amazon'da satılıyorlar, onlara göz attınız mı hiç?

Hem geç geliyor hem de bazıları tuşlar 1 haftaya gitti yazmış. Öyle çıkar falan uğraşmak istemem. Elimdeki klavyeyi satacağım 2-3 güne. 20-30 beklemem gerekecek. Kim öyle kim kala :)

Kompakt, yani küçük olsa daha iyi olur.

-
361 TL'ye alınır mı? Yeni kullanıcı için 50 TL kodu varmış. Mavi switch olması sıkıntı olur mu bilmiyorum. Önceden kullandım kulak kanattı biraz.

Hem geç geliyor hem de bazıları tuşlar 1 haftaya gitti yazmış. Öyle çıkar falan uğraşmak istemem. Elimdeki klavyeyi satacağım 2-3 güne. 20-30 beklemem gerekecek. Kim öyle kim kala :)

Geç mi geliyor? :D
Kendim ayın 2'sinde sipariş verdim ayın 10'unda elime ulaştı. 11 gündür kullanıyorum daha tuşlar gitmedi.

-

361 TL'ye alınır mı? Yeni kullanıcı için 50 TL kodu varmış. Mavi switch olması sıkıntı olur mu bilmiyorum. Önceden kullandım kulak kanattı biraz.
Bu fiyatta red switch zor, ya membran ya da blue bulunur.

Geç mi geliyor? :D
Kendim ayın 2'sinde sipariş verdim ayın 10'unda elime ulaştı. 11 gündür kullanıyorum daha tuşlar gitmedi.

Membranda sıkıntı olmaz hocam. Yıllardır membran membran sıktı galiba biraz beni. Nasıl ürün güzel mi?

Membranda sıkıntı olmaz hocam. Yıllardır membran membran sıktı galiba biraz beni. Nasıl ürün güzel mi?

Evet hocam ürün güzel. İlk iki gün Türkçe Q klavyeyi özletiyor sonrasında alışıyorsun. Sesi memnun ediyor. Normalde incelemesini yapacaktım ama telefonum bozuldu o yüzden incelemesini yapamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı