400 TL'ye kulaklık tavsiyesi

Bütçe
250-400 maksimum
Başka bir önerisi olan yok mu? Şu anda sadece HS50 Pro ve Stinger Core düşünüyorum.
@DarkReader hocam sizi de bekliyorum öneri için.

Son düzenleme:
HS50 Pro`nun ses kalitesi Pro olmayan modele nazaran bile daha düşük. Ses`e değil bass`lara yüklenilmiş. Ve ürün hakkında çok şikayetler var. Kesinlikle Corsair`in fiyatını hak eden bir ürünü olduğunu düşünmüyorum. Bu arada Sono öneren olmuş. Sono kullanmama rağmen şaka niyetinde olduğunu varsayıyorum. Evet bol bol öneriyoruz fakat baktığımızda 150-200 TL den 300TL`ye çıkmış fiyatı ve bu bütçede kesinlikle değmez. Daha uyguna CH321 önerin bari. Fiyat/Perfonmans olarak önerilen ürünleri her bütçede söylemeye gerek yok. Benim burada önerim Stinger olurdu fakat onun da fiyatı uçmuş durumda. Stinger Core modeli sürücü bakımından biraz daha konsola göre tasarlanmış durumda. Yani stinger indirimi bekleyebilirsiniz. Veya daha uygun fiyata indirime giren 321 de iş görür.

HS50 Pro'nun ses kalitesi Pro olmayan modele nazaran bile daha düşük. Ses'e değil Bass'lara yüklenilmiş. Ve ürün hakkında çok şikayetler var. Kesinlikle Corsair'in fiyatını hak eden bir ürünü olduğunu düşünmüyorum. Bu arada sono öneren olmuş. Sono kullanmama rağmen şaka niyetinde olduğunu varsayıyorum. Evet bol bol öneriyoruz fakat baktığımızda 150-200 TL'den 300TL'ye çıkmış fiyatı ve bu bütçede kesinlikle değmez. Daha uyguna CH321 önerin bari. Fiyat/Perfonmans olarak önerilen ürünleri her bütçede söylemeye gerek yok. Benim burada önerim Stinger olurdu fakat onun da fiyatı uçmuş durumda. Stinger Core modeli sürücü bakımından biraz daha konsola göre tasarlanmış durumda. Yani Stinger indirimi bekleyebilirsiniz. Veya daha uygun fiyata indirime giren 321 de iş görür.

Stinger hoşuma gitti, indirimde 300 civarlarına düşerse alabilirim.
Konuyu hortlatiyor gibi oluyorum, şu anda tuf gaming h7 indirimde. Onu almamı onerir misiniz? @DarkReader @Liberte Sergen @PSU da Yaşayan Kedi

Son düzenleme:
Stinger hoşuma gitti, indirimde 300 civarlarına düşerse alabilirim.
Konuyu hortlatiyor gibi oluyorum, şu anda tuf gaming h7 indirimde. Onu almamı onerir misiniz? @DarkReader @Liberte Sergen @PSU da Yaşayan Kedi
H7`nin fiyatının sürekli olarak düşme sebebi pek tutulmaması. Bazı kullanıcılar tarafından kronik sorunlu olduğu söyleniyor. Gerek mikrofonu, gerek ses sürücüleri. Ne kadar kişi karşılaştı bu sorunlarla bilemiyorum ama neticede karşılaşan kullanıcılar var. Açıkçası pek önerdiğim bir üründe değil.

AliExpress'den alabilirsen bu:

Yoksa bu:

Yeni konular

Geri
Yukarı