400 TL'ye rahat koltuk tavsiyesi

Anıl Uğurlu

Hectopat
Bütçem maksimum 400 TL. Bu fiyat bandında Türksit'in iki modelini gördüm. Spider ve Quattro Mini. Sizce Türksit markası nasıldır? Siz olsanız bu fiyat bandında hangi modeli alırdınız? Şimdiden teşekkür ederim.

Bildiğim kadarıyla Türksit markası çok kötü. Oturma yeri çabuk yırtılıyor 1-2 ay sonra sertleşiyor vb. bayağı kötü yanı var. Şekilli şukullu oyuncu koltuğu alacağınıza 400 TL'ye gayet kaliteli bir sandalye alabilirsiniz.

Bildiğim kadarıyla türksit markası çok kötü. Oturma yeri çabuk yırtılıyor 1-2 ay sonra sertleşiyor vb. bayağı kötü yanı var. Şekilli şukullu oyuncu koltuğu alacağınıza 400 TL'ye gayet kaliteli bir sandalye alabilirsiniz.

Önceliğim rahat olması tabii ki. Yorumunuz için teşekkürler. Önerebileceğiniz bir model var mı acaba?

Önceliğim rahat olması tabii ki. Yorumunuz için teşekkürler. Önerebileceğiniz bir model var mı acaba?

Bence bilgisayar koltuklarında, sırt kısmının oturma kısmından bağımsız yatıp düzeltilebilen koltuklara bak. Şehirler arası otobüsler gibi. Çünkü belli bir süre sonra belin ağrırsa biraz geriye alıp hafif uzanma pozisyonuna geçebilmek rahatlatıyor. Mesela yukarıdaki arkadaşın önerdiği koltukta, kol dayama kısmı sırtı ve oturma kısmına sabit olduğu için arkaya yaslanmak istediğinde sırt kısmı ve oturma kısmı aynı sabit şekilde seni geriye yaslayacak ve yine seni rahatlatmayacak mantığını anlatabildim mi bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı