4000-4200 TL monitörlü sistem toplama

Bütçe
4200

pantiii

Femtopat
Merhabalar, başlıkta da gördüğünüz gibi Max 4200 TL'ye monitörlü bir sistem toplamam lazım. Kendimce bir şeyler topladım, önerilerinizi bekliyorum.

Monitörde bu.

Bu sistemi tavsiye ederim yanında da o monitörü alırsanız bütçenizi aşmıyor. Attığınız sistemden hem işlemci hem GPU olarak daha güçlü.

Şöyle bir sistem güzel olacaktır.
8 GB bellek.
Anakart.
İşlemci.
Ekran kartı.
Güç kanağı.
480GB SSD.
Kasa.
Monitör.
Genel olarak iyi bir sistem. Bir işlemci tarafında biraz gücsüz. Ama sizi götürür yine. Bu fiyata yükseltme yapmayacaksanız APU sistemden uzak durun. 100TL'ye yakın bir miktar aştım fiyatı. İndirim kovalarsanız Gaming gecesi mesela ince Hesap'ın daha uyguna toplanabilir.

Şöyle bir sistem güzel olacaktır.

Şu 1200 AF denilen işlemciyi kullanmak yerine sağlam bir APU daha iyi olacaktır. Bir de mesajıma "Hahaha" atıyorsun ben de 3100 işlemcili bir sistem gelmesini bekliyordum.

Monitörden kısıp bu sistemi tercih edebilirsiniz bütçenizi 100 TL aşıyor.

Şu 1200 AF denilen işlemciyi kullanmak yerine sağlam bir APU daha iyi olacaktır. Bir de mesajıma "hahaha" atıyorsun ben de 3100 işlemcili bir sistem gelmesini bekliyordum.

Monitörden kısıp bu sistemi tercih edebilirsiniz bütçenizi 100 TL aşıyor.

Markası iyi de o kasa hava alıyor mu acaba? Saf hali.
Bir de bu fiyata APU komik olmuş ondan dolayı. Sana garezim yok yoksa. Ryzen 3 3100'lü bir sistem toplanır. Tabii bir şeylerden kısarsan. Bu şeyin ama kasa olacağını sanmıyorum.

Markası iyi de o kasa hava alıyor mu acaba?

Evet, havayı gayet iyi şekilde alıyor. Bu fiyata alınabilecek en iyi kasadır.
zalman kasa.jpg

Tabii bir şeylerden kısarsan.

Depolama ve monitörden kıstım sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı