4000-4500₺ monitör önerisi

@Saint Lucia hocam rica etsem sen de bakabilir misin? Bütçem en fazla 4500e çıkabilir ne önerirsin bu bütçede.

Gigabyte ve Philips iyidir. Philips 4K'nın altı bütçe için şu öneri potasında. Gigabyte asansör sisteminden dolayı avantajlı konumda. Gigabyte yerine MSI öneririm.
MSI G2422 fakat ergonomisi kısıtlı. Görüntü kalitesinden dolayı öneriyorum.
Lenovo'da başarılı monitör ama 5K'nın üstünde. Yani alınmaz. Samsung G3'e, ASUS'a falan hiç girme.

Gigabyte ve Philips iyidir. Philips 4K'nın altı bütçe için şu öneri potasında. Gigabyte asansör sisteminden dolayı avantajlı konumda. Gigabyte yerine MSI öneririm.
MSI G2422 fakat ergonomisi kısıtlı. Görüntü kalitesinden dolayı öneriyorum.
Lenovo'da başarılı monitör ama 5K'nın üstünde. Yani alınmaz. Samsung G3'e, ASUS'a falan hiç girme.
MSI monitorde tek sorun hareket kısıtlamasıysa onu alayim hocam diğer monitorler yerine MSI daha iyi değil mi?

MSI monitorde tek sorun hareket kısıtlamasıysa onu alayim hocam diğer monitorler yerine MSI daha iyi değil mi?

Ergonomi istiyorsan Gigabyte tercih edebilirsin. Asansör ile işin yoksa veya ileride VESA alacaksan MSI tercih edebilirsin. F/P modelleri her daim öneririz. G2412'nin revize edilmiş hali diyebiliriz G2422 için. 👍

Ergonomi istiyorsan Gigabyte tercih edebilirsin. Asansör ile işin yoksa veya ileride VESA alacaksan MSI tercih edebilirsin. F/P modelleri her daim öneririz. G2412'nin revize edilmiş hali diyebiliriz G2422 için. 👍
Tamamdır teşekkür ederim. MSI olani alıyorum o halde.

@Saint Lucia hocam yeni konu acmak yerine buradan yazmak istedim cevap verirsen çok memnun olurum. Benim arkadaşta Asus TUF Gaming VG279Q1R 27" 1 ms Full HD FreeSync IPS Oyuncu Monitörü monitor varmış 2 ay önce aldı kendisi bana 4200e satabilir. 27 inç bu monitörü 4200e almak mantıklı olur mu? Yoksa önerdiğiniz MSI 24 inç mi daha iyi. Ben aslında 27 inc istiyordum bana baya mantıklı geldi ancak görüntü kalitesini bilmiyorum.

Son düzenleme:
Hocam yeni konu acmak yerine buradan yazmak istedim cevap verirsen çok memnun olurum. Benim arkadaşta ASUS TUF Gaming VG279Q1R 27" 1 ms Full HD FreeSync IPS Oyuncu Monitörü monitor varmış 2 ay önce aldı kendisi bana 4200e satabilir. 27 inç bu monitörü 4200e almak mantıklı olur mu? Yoksa önerdiğiniz MSI 24 inç mi daha iyi. Ben aslında 27 inc istiyordum bana bayağı mantıklı geldi ancak görüntü kalitesini bilmiyorum

MSI kadar iyi renk performansına sahip değil. Fakat 27 inç gözüne büyük gelmiyorsa ve arkadaşın temiz ürün satıyorsa alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı