4000-4500 TL arası sistem önerisi

Hguldas20

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle Ryzen üzerine topladığım sistemimi yaşadığım FPS dropları nedeniyle satmak zorunda kaldım. Şu an Intel üzerine sistem tavsiyelerinizi bekliyorum (sadece kasa), şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Parçaları teker teker almak yerine toplu şekilde almayı düşünüyorsanız İtopya ve Teknobiyotik adlı sitelere bakmanızı tavsiye ederim. Özellikle Teknobiyotik'te güzel KDV indirimleri oluyor. Bütçenize uygun bir bilgisayar bulabilirsiniz.

Ryzen değildir AMD'dir o. Yeni Ryzen serileri bu gibi bütçelerde Intel'in vereceği performanstan çok daha etkilidir. Kesinlikle Ryzen almalısınız.

Ryzen değildir AMD'dir o. Yeni Ryzen serileri bu gibi bütçelerde Intel'in vereceği performanstan çok daha etkilidir. Kesinlikle Ryzen almalısınız.
Ben diyorum ki Ryzen 1500x ile Msi gtx 1060 kullandım hocam. Fps drop sorunları yaşadım kasayı satmak zorunda kaldım. Araştırdım bazı forumlarda da aynı sorunu yaşayanlar olmuş Ani fps düşüşleri yani o yüzden İntel üzerine sistem tavsiyesi istiyorum tekrardan sıkıntı yaşamamak için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı