4000-5000 TL arası öğrenci laptop önerisi

csyng

Femtopat
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba. Öğrenciyim ve pandemi döneminde bilgisayarım olmadığından dolayı sıkıntılar yaşadım. Dönem sonlandiktan sonra gittim bir inşaatta amelelik yaparak 4500 lira biriktirebildim. Zor kazandım o yüzden beni üzmeyecek bir bilgisayar almak istiyorum. Pek anlamadığım için de sizden yardım istiyorum. Genel olarak kaliteli film izlemek önceliğim. Görüntü kalitesine biraz takığımdır. Bunun yanında LOL ve CS:GO yu sorunsuz oynatsa bana yeter. Yardımlarınızı bekliyorum...

Matebook D 15 bakmanı öneririm, ekranı o banttakilere göre daha iyi.
Bir de Matebook 13 AMD var, biraz daha pahalı, ekranı daha küçük ama 1440p ve daha geniş bir renk gamutu var. CS'de çözünürlüğü düşüremedim ve düşük ayarlarda pek rahat oynatmıyor. Windows ayarlarından oyuna girmeden değiştirmek denenebilir. Bir de bunda 2 tane type c portu ve kombo 3.5mm jak girişi var o kadar.

Matebook D 15 bakmanı öneririm, ekranı o banttakilere göre daha iyi.
Bir de Matebook 13 AMD var, biraz daha pahalı, ekranı daha küçük ama 1440p ve daha geniş bir renk gamutu var. CS'de çözünürlüğü düşüremedim ve düşük ayarlarda pek rahat oynatmıyor. Windows ayarlarından oyuna girmeden değiştirmek denenebilir. Bir de bunda 2 tane type c portu ve kombo 3.5mm jak girişi var o kadar.
Bende bakarken gördüm hoşuma da gitti diyebilirim matebook D 15. Ama oyun konusunda ekran kartının olmaması sıkıntı çıkarmaz mı

Geri
Yukarı