4000-5000 TL arası telefon önerisi

Eski telefonum bozuldugu icin yeni telefon arıyorum. Sıfır ve garantili olması önceligim. Pes oynarken falan üzmesin, güzel bir F/P arıyorum.

Hocam ne yaparsanız yapın Samsung'dan şaşmayın.

Bende bu fiyatlarda açıkçası Samsung'tan şaşmazdım. Stabilite çok önemli ama ben size gidin A04s gibi bir çöpü de alın demiyorum en azından bahsettiğim A13 için şansımı bir zorlardım yine de karar sizin.

Bende bu fiyatlarda açıkçası Samsung'tan şaşmazdım. Stabilite çok önemli ama ben size gidin A04s gibi bir çöpü de alın demiyorum en azından bahsettiğim A13 için şansımı bir zorlardım yine de karar sizin.
hocam peki exynos 850 kötü mü? ben aralarında pek bir farka rastlamadım helio g80 ile
düzeltme: baya fark varmış...

hocam peki a04e hakkında düşünceniz nedir? Samsung Galaxy A04e 128 GB Siyah Cep Telefonu (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Son düzenleme:
Hocam peki Exynos 850 kötü mü? Ben aralarında pek bir farka rastlamadım Helio G80 ile.

AnTuTu puanı ile ve çoklu çekirdek olarak gerçekten G80'nin gerisinde. Birkaç yıl içerisinde sizi çıldırtır yeni telefon almak istiyorum diye başlık açarsınız hocam.

Hocam peki A04e hakkında düşünceniz nedir?

Alınmaz geleceği yok o cihazın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı