4000 5000 TL bandında telefon önerisi

Bu bütçede ikinci ele yönelmelisin. İlla ki sıfır alacağım dersen Redmi 10C.
hocam 2 el ıstemıyorum 5 yıldır j4 core kullanıyorum bakıcam ztn pugb fılan oynamam ara sıra gırıyorum genelde standoff 2 oynarım pugb 45 fps altı olmasın yeter bulamasam almıycam

İkinci el Note 9 Pro al geç Wild Rift oynadım ben sadece bütün ayarlar en yüksekte 60 FPS alıyorum bir de PUBG oynadım HD yüksek ayar 40 FPS.
2 el ıstemıyorum malesef 5 yıldır j4 core kullanıyorum coktan 0 alma zamanım geldı ıste aılem 4 5k dan fazlaya ızın vermıyor

Hocam 2 el ıstemıyorum 5 yıldır J4 Core kullanıyorum bakacağım zaten PUBG fılan oynamam ara sıra gırıyorum genelde standoff 2 oynarım PUBG 45 FPS altı olmasın yeter bulamasam almayacağım

2 el ıstemıyorum maalesef 5 yıldır J4 Core kullanıyorum coktan 0 alma zamanım geldı ıste aılem 4 5Kdan fazlaya ızın vermıyor

Redmi 10C 30FPS destekliyor. Bu bütçede alabileceğin en iyisi o.

Hocam 2 el ıstemıyorum 5 yıldır J4 Core kullanıyorum bakacağım zaten PUBG fılan oynamam ara sıra gırıyorum genelde standoff 2 oynarım PUBG 45 FPS altı olmasın yeter bulamasam almayacağım.

2 el ıstemıyorum maalesef 5 yıldır J4 Core kullanıyorum coktan 0 alma zamanım geldı ıste aılem 4 5Kdan fazlaya ızın vermıyor.

PUBG'te GFX tool kullanırsan, düşükte 60 FPS alabilirsin. O telefon Genshin Impact açar ama RAM 4 olduğu için donmalar olabilir. O da Low ayarlarda 25-35 arası alırsın. J4 Core'dan daha iyi olur.

PUBG'te GFX tool kullanırsan, düşükte 60 FPS alabilirsin. O telefon Genshin Impact açar ama RAM 4 olduğu için donmalar olabilir. O da Low ayarlarda 25-35 arası alırsın. J4 Core'dan daha iyi olur.
Snapdragon 680 ile sabit 60FPS pek mümkün değil. 30’un üzerine çıkmasına yardımcı olur sadece GFX. 45FPS vs. görür.

Arkadaşlar PUBG 45 60 FPS bir telefon arıyorum. Genshın acarsa da ıyı olu. Reeder S19 Max Pro 256 dusundum ama bir de sıze sorayım dedım yardım edıp telefon onerecek var mı?

Kesinlikle Redmi 10 C alın başkalarının kötü yorumlarına bakmadan. O fiyata en iyisi hatta o telefonun 6000 TL bandında olması lazım şu an. Isınma sorunu için ise o fiyatta en az ısınan telefon diyebilirim rahatlıkla.

Yeni konular

Geri
Yukarı