4000-5000 TL ders için laptop önerisi

HanSoloQ

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bir arkadaşa 4000-5000 TL arası ders çalışabileceği bir laptop lazım. Bir F/P öneriniz var mıdır? Ders için bulmak kolay da başka şeylere de illaki yönelecektir. O yüzden F/P güzel bir laptop lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bu dönemde bu fiyatlara laptop almak mantıklı değil.5000 tl ye hem oyun oynayıp hem gündelik işlerini yapıp hemde ders işini görecek ve rahat şekilde 3,4 yıl gidecek bir bilgisayar toplayabilir veya hazır şekilde alabilir.

Bu bütçeye ders için olur ancak laptop. İlerisi için gündelik kullanımda götürür. Başka bir şeye yönelemez. Yönelimden kastınız nedir? Oyun, render, çizim? Bunun için masaüstü sistem çok daha iyi olur.

Bence bu dönemde bu fiyatlara laptop almak mantıklı değil.5000 tl ye hem oyun oynayıp hem gündelik işlerini yapıp hemde ders işini görecek ve rahat şekilde 3,4 yıl gidecek bir bilgisayar toplayabilir veya hazır şekilde alabilir.
Laptop istiyorlar demiştim bana kalsa tabi pc toplarım zaten kendime topladım 1 tane

İkisi de işini görecektir. Ama ikincisi daha iyi.
bütçe 4000 4500 müş yanlış anlamışım
Bu bütçeye ders için olur ancak laptop. İlerisi için gündelik kullanımda götürür. Başka bir şeye yönelemez. Yönelimden kastınız nedir? Oyun, render, çizim? Bunun için masaüstü sistem çok daha iyi olur.
Yani ders yetiyorda olabiliyorsa neden fazladan güç olmasın
Birde dediğim gibi laptop istiyolar kasayı bende söyledim kasa tarafında daha bilgiliyim

Geri
Yukarı