4000 - 5000 TL laptop önerisi

ekola

Centipat
Merhabalar. Yeni bir laptop almayı düşünüyorum (masaüstü kesinlikle olmaz) ve bani uzun bir süre götürmesi gerekiyor. Çoğunlukla oyun oynamak için alıyorum. Mümkünse Windows 10'u dahil olsun.
Oynayacağım oyunlar:
- CS:GO.
-PUBG Lite.
-CoD: Warzone vs.
şimdiden teşekkür ederim.

Şu anda bunu almayı düşünüyorum: https://www.hepsiburada.com/acer-as...bilir-bilgisayar-nx-hhrey-002-p-HBV00000PN643

Bu işini görür 3 4 yıl hatta gta 5 bile oynarsın istersen fakat bu oyunlar ısınma sorununa yol açar dışarı fan almanızı öneririm.

Gaming için sanırım giriş modeli artık HP'nin GTX 1650 içeren modeli oluyor. 900 lira daha ödeyebilirseniz, sizin için çok daha uzun ömürlü olur.

Bütçeniz yetişmiyorsa, stoklara geldiği zaman bu modele de bakabilirsiniz. 3.200 lira civarı fiyatlandırması vardı. Herkesin şahsi fikridir, APU haricinde laptoplar için AMD ekran kartı benim tercihlerim arasında yok.

Bu işini görür 3 4 yıl hatta GTA 5 bile oynarsın istersen fakat bu oyunlar ısınma sorununa yol açar dışarı fan almanızı öneririm.

Fan almayı düşüneceğim. Teşekkür ederim.
Gaming için sanırım giriş modeli artık HP'nin GTX 1650 içeren modeli oluyor. 900 lira daha ödeyebilirseniz, sizin için çok daha uzun ömürlü olur.

Bütçeniz yetişmiyorsa, stoklara geldiği zaman bu modele de bakabilirsiniz. 3.200 lira civarı fiyatlandırması vardı. Herkesin şahsi fikridir, APU haricinde laptoplar için AMD ekran kartı benim tercihlerim arasında yok.

Fakat sizin önerdiğiniz freedos. Bana Windows 10'u olan lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı