4000-5000 TL telefon önerisi

Bütçe
4000-5000

Scriptrap

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben sizden bir konuda yardım istiyorum birkaç telefon arasında kaldım ve sizden yardım istiyorum.

1-Oppo Reno 5 almayı düşünüyorum. Aranızda kullananlar varsa yorumunu beklerim ama Şikayetvar'dan baktım biraz, Oppo'nün telefonlarını kötülüyolar. Bu yüzden biraz ön yargılıyım açıkçası.

2-Realme 6 Pro bu telefon hakkında çok eleştiri görmedim ve güzel bir telefon. O zaman telefonu neden alıvağıma geçelim. Açıkçası telefonu oyun oynamak için (genellikle Wild Rift ) alıyorum. Derslere girerim, not da alırım ve telefon uzun ömürlü olsun. (2, 5-4 sene) benim bulduklarında daha iyisi varsa sizden beklerim. Bazılarınız POCO X3 der fakat ben o telefonu sevmiyorum. Bence kötü bir tasarımı var. Arkası zaten direkt POCO yazıyor. O zaman önerilerinizi bekliyorum.

A52 ve S20 FE alternatif olarak öneriyorum. Şikayetvar sitesini dikkate almaya gerek yok. Reno 5 modeli de iyi cihaz.

Ben telefonu oyun için alacağım ve benim için en önemli olan şey oyunlardaki FPS ve uzun ömürlülük Oppo A52 elimde var annemin telefonu kullandım gayet güzel bir telefon ama Wild Rift 90 FPS desteklemiyor ben Oppo Reno 5'i hem Wild Rift 90 FPS hem de uzun ömürlü olduğu için almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı