4000 TL 24 inç IPS monitör tavsiyesi

Bütçe
3500-4000 TL

Eren Tiryakii

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. 24 inç IPS 1080p monitör istiyorum. Bütçem maksimum 4000 TL. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yorumlara bakılırsa alanlar genelde bu Dell monitörden memnun sizin bütçenize de yakın. Bu modeli bir araştırıp bakmanızı öneririm.

Yorumlara bakılırsa alanlar genelde bu Dell monitörden memnun sizin bütçenize de yakın. Bu modeli bir araştırıp bakmanızı öneririm.
Neredeyse birebir aynı özellikteki (yükseklik ayarı vs disinda) monitöre fazladan 500-600 TL vermek istemedim.

Nereden ne kadara aldın acaba? Neden bunu tercih ettiniz ?
Bro HB dan aldım. 3650 TL ye. Nays ile aldım. İnş 250 iade edecek.

Arkadaşlar bu zamana kadar birçok konu açtım. Artık aldıklarımı söyleme vakti.

-GençerGaming ten DA-C2 aldım. (Başardım.) (11.500 TL)
-Amazondan 1 TB Barracuda HDD aldım. (Satıcı: Amazon TR) (650 TL)
-Hepsiburada dan Asus TUF VG249Q1A aldım. (Satıcı: Vizyon Bilgisayar.) (3.650 TL)
-Amazondan Lenovo Lecoo GK301 klavye aldım. (Satıcı: Teknoreyonum) (510 TL)
-Pazaramadan ID-Cooling SE 214-XT aldım. (İade falan kolay olsun diye sitesinden almadım.) (Satıcı: Gelbura) (680 TL)
-Hepsiburada dan Bofigo Çalışma Masası aldım. (Satıcı: bofigo1) (470 TL)

Birde bende ekstra olarak;
-İncehesapta Gaming Gecesinden aldığım MSI GM41 v2 Mouse var. (Yanlış hatırlamıyorsam 480 TL)
-İncehesap Gaming Gecesinden aldığım Gamepower Medusa Yeşil kulaklık var. (390 TL)

TOTAL TUTAR: 18.000 TL civarı olması lazım. Sizce nasıl?

Çook uzun oldu biliyorum ama tüm liste bu. Bunlarla ilgili aklınızdaki soruları cevaplayabilirim. Herkese cevapladıklarınız için tekrar çook teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı