4000 TL 240mm sıvı soğutucu tavsiyesi

Shai

Decapat
Merhaba, Trendyol üzerinden ASUS ROG STRIX lc 240 RGB modelini satın almıştım. Satıcı ürünün paketinde sıvı olduğunu fark ettiği için fabrikasyon çıkışlı akma hatası olabileceğinden dolayı ürünü iptal etti. Ürün 3.100 TL'ye satılıyordu ancak aynısını almak istediğim de diğer sitelerde şu an en ucuz 3.700 TL bandında satılıyor. Açıkçası 3.100'e alırken pahalı gelmişti ama alayım demiştim, şimdi 3.700 olunca bu fiyat bandında daha iyi ürünler var mı acaba diye sormak istedim, kasa içi görünüşe önem verdiğim için 2.000 TL bandında ki F/P soğutucuları tercih etmek istemiyorum. 4.000 TL'ye kadar bütçem mevcut, öneride bulunabilir misiniz?

5800X3D ile kullanacağım. (Kasam maksimum 240mm destekliyor.)

Kasanız en fazla 240 mı destekliyor? İşlemci nedir?

Bu bütçede 360 daha iyi olurdu aslında.

Bu ürünü almayı düşünüyorum.

Mini-ITX sistem hocam, maalesef 240mm destekliyor. Bahsettiğiniz sıvı soğutucu görünüşüne ısınamadım.

Attığınızın görünüşü çok güzeldir değer diyorsanız alabilirsiniz. Alternatif bırakayım.

NZXT cam yazılımı tam bir felaket. Reddit'te sayısız şikayetleri görebilirsiniz. Ben Z53 kullanıyorum şu anda satmaya çalışıyorum sadece yazılımı yüzünden.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…