4000 TL bisiklet önerisi

kuzey12345

Picopat
Daha fazla  
Merhaba ben yeni bir bisiklet almak istiyorum. Okula onunla gidiyim geleyim diye. Büyük bir bütçem yok. Max 4 bin arası. Ona göre arkadaşım Kron gibi bir şey söyledi ama bir de size sorayim dedim.

Gayet iyi. Bu fiyata da başka yok şehir bisikleti. Ama ben olsam dağ alırdım. Bu fiyata alınan şehir bisikletinden çok bir şey beklenmemeli bence. Bence dağ bisikleti alabilir. Yılalrca hor kullandığım ama hala sıkıntısız olan bisikletimi önerebilirim:

Gayet iyi. Bu fiyata da başka yok şehir bisikleti. Ama ben olsam dağ alırdım. Bu fiyata alınan şehir bisikletinden çok bir şey beklenmemeli bence. Bence dağ bisikleti alabilir. Yılalrca hor kullandığım ama hala sıkıntısız olan bisikletimi önerebilirim:

Yollar çok pürüzsüz ve ben asfalt dışına çıkmam dersen şehir daha mantıklı olur ama arada bir kendini dağa taşa vurmak gibisi yok. Hem dağ bisiskleti ile kasislerden bozuk yollardan ve kaldırımda atlayıp zıplamaktan korkmana gerek kalmaz.

Son düzenleme:

26 jant mis gibi Geotech bisiklet dururken; 24 jant, ne olduğu bilinmeyen marka üstüne üstlük çift amortisörlü bisiklet mi alsın?

Ayrıca yorumlarında harika bir elbise yazıyor. Çok muhtemelen bot yorum atılmış

Geri
Yukarı