4000 TL Bütçeli Bilgisayar Toplama

Merhaba, cs:go ve pubg oyunlarına sahip iseniz şu ayarlarda kaç fps aldığınızı söylüyebilirmisiniz?

CS:GO için : 1024x768 bütün ayarlar düşükde.
Pubg için : 1920x1080 bütün ayarlar düşükde.

Teşekkür ederim, iyi forumlar dilerim.

Çok isterseniz şimdi PUBG girip sonuçları sizinle paylaşabilirim fakat daha kolay bir şekilde Youtube üzerinden aratarak istediğiniz sonuçları görebilirsiniz. Gayet makul FPS değerleri vereceğinden eminim. Yanlış hatırlamıyorsam çok yüksek ayarlarda 100 küsür FPS veriyordu sistem.

Bunları alırsam dediğim gibi monitör alamıyorum.

Monitör dahilmiş iyi görünüyor
Vatan'dan falan toplamaya kalkarsan o bütçeye bir şey alamazsın doğru düzgün.

Bu PC'yi al 3200 TL'ye, fiyatı çok iyi: v3.5 Killer AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz, RX580 8GB, 8GB Ram, 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı

Monitör olarak da bunu al: Samsung 23.5" LC24F396 Kavisli 4ms FreeSync Monitör LC24F396FHMXUF Samsung | Trendyol
FreeSync açtığında 72Hz oluyor.

Yapabileceğin en iyi tercih bu, Vatan'a falan kalırsan böyle sistem alamazsın. 3200 liraya Everest kasalı R3 2200G&RX570'li sistemler var anca o çöpleri alırsın. Teknobiyotik de Trendyol da güvenilir. Hepsiburada'dan alıyorsan buradan da alabilirsin.
Teşekkür ederim. Pc olarak v3.5 killeri aldım tabi biraz yükselterek monitörü 21.5 inç LG aldım indirimde olduğu için. Bakalım bayramdan sonra gelecek.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı