4000 TL dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Emre Aydemirr

Hectopat
4000 TL'ye kadar en fazla 4500 TL mümkünse SSD'ye sahip bir diz üstü bilgisayar tavsiye eder misiniz? Aşırı oyun performansı olmasına gerek yok ama bir oyun açınca da çökmesin yani.

Acil ihtiyacınız yoksa şu anda almanızı kesinlikle önermiyorum. Fiyatlar uçmuş durumda.
Buna bakabilirsiniz, ama dediğim gibi fiyatı çok yüksek. Beklemek daha mantıklı şu anda.

Acil ihtiyacınız yoksa şu anda almanızı kesinlikle önermiyorum. Fiyatlar uçmuş durumda.
Buna bakabilirsiniz, ama dediğim gibi fiyatı çok yüksek. Beklemek daha mantıklı şu anda.

Asus'un bu modelinde kronik bir sorun vardı. Sosyal'de birisi konu açmıştı fakat bulamadım
Huawei Matebook D 15 öneririm. Daha 2 gün öncesine kadar 4500 TL idi. Kampanyası sona erdi fakat yeniden o fiyata düşebilir takip etmek lazım

Merhabalar, ben İntel kullanan biri olarak 10.Nesil ve G Serisi aşağıdaki cihazı tavsiye edebilirim.
Oyun anlamında çok aşırı bir performans elde edemezsin ama bir çok noktada sana keyif, hız ve performans sağlayacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı