4000 TL ile Masaüstü Toplama

Eğer çıkarsanız çok iyi yaparsınız. Çıkamazsanız SSD'yi çıkarıp eski bilgisayarınızın diskini takın bir-iki ay idare etmek için.

HDD istemiyorum zaten SSD olması gerekli yayın performansı noktasında SSD daha iyi hizmet veriyor
Ryzen 5 1600B2
Gigabyte B450M S2H
Corsair Vengeance LPX 8GB (2 tane)
Gtx 1660s
Corsair Spec Delta Rgb 550w
Kingstone A400 480 gb ssd

4100TL yapıyor.

Bu sistemi almayı planlıyorum, çok düşük grafikli bir oyunun canlı yayınını yapacağım o yüzden fazla sorun çıkarmaz diye ümit ediyorum.

Peki sizin önerdiğiniz sistem OBS veya StreamLabs OBS ile yayın yaparken kasma vb sorunlar yaratır mı ?
Hangi oyunun yayınını yapıcağına bağlı olarak değişebilir eğer ağır bir oyunun yayınını yapmak istiyorsan olabilir ama CS:GO,LOL gibi oyunlarınkinde kesinlikle öyle bir sorun yaşamazsın.

Hangi oyunun yayınını yapıcağına bağlı olarak değişebilir eğer ağır bir oyunun yanını yapmak istiyorsan olabilir ama CS:GO,LOL gibi oyunlarınkinde kesinlikle öyle bir sorun yaşamazsın.

Bashettiğiniz oyunlar gibi değil grafik ayarları çok düşük boyutu zaten 200 MB lik bir oyun peki bu sistemin çözünürlüğü monitöre göremi değişiyor 1920x1080 ekran görüntüsü almak için nasıl bir monitöre ihtiyacım var?

Bashettiğiniz oyunlar gibi değil grafik ayarları çok düşük boyutu zaten 200 MB lik bir oyun peki bu sistemin çözünürlüğü monitöre göremi değişiyor 1920x1080 ekran görüntüsü almak için nasıl bir monitöre ihtiyacım var?
1920x1080 destekli bir monitöre ihtiyacınız var onun altındaki çözünürlükte bir monitörünüz varsa 1920x1080 ekran görüntüsü alamazsınız.
144 HZ 1 MS monitör o sistem için en iyi tercih olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı