4000 TL kablolu kulak içi kulaklık önerisi

Blues233

Hectopat
Merhaba, 3,5 mm jack girişli kulak içi kulaklık arıyorum. Bütçe 4000'e kadar gidebilir az da olsa aşabilir. Yüksek ses şiddeti olan kulaklık arıyorum. Sennheiser CX 3.00 kullanıyordum bu yeterli geliyordu maalesef bozuldu. CX300 aldım neredeyse hiç sesi çıkmıyor bir de yenilenmiş sürümmüş güya :)

Sennheiser IE 200 high end denedim açıkçası fiyatını hak etmediğini düşündüm. Yeni marka model arayışına girdim tavsiyelerinizi bekliyorum.

IE200 kesinlikle fiyatını hak etmiyor. 80 dolarlık Truthear Hexa bana kalırsa benzer seviyede. Eğer bol ayrıntılı ve biraz parlak bir kulaklık arıyorsanız önerim de Hexa olur.

IE200 kesinlikle fiyatını hak etmiyor. 80 dolarlık Truthear Hexa bana kalırsa benzer seviyede. Eğer bol ayrıntılı ve biraz parlak bir kulaklık arıyorsanız önerim de Hexa olur.

Bahsettiğiniz model tam olarak bu mu?

Galiba bunu alacağız. Şansımıza vergisiz alabilecek miyiz bakalım.

Son düzenleme:

Bahsettiğiniz model tam olarak bu mu?

Galiba bunu alacağız. Şansımıza vergisiz alabilecek miyiz bakalım.
Bahsettiğim model üsttekiydi. Shenzhen'den vergisiz getirme olabilir belki Hexa için de.

Nova'yı denemediğim için önermedim, çok yeni bir kulaklık. Şu ana kadar Truthear markasının F/P olmayan ürünü yok, muhtemelen o da iyidir.

Nova'ya sunum yapmış adamlar. 😃

Bahsettiğim model üsttekiydi. Shenzhen'den vergisiz getirme olabilir belki Hexa için de.

Nova'yı denemediğim için önermedim, çok yeni bir kulaklık. Şu ana kadar Truthear markasının F/P olmayan ürünü yok, muhtemelen o da iyidir.

Nova'ya sunum yapmış adamlar. 😃

Novayı alanlar beğenmiş, ee görünümü de hoş..
Bakalım şansımıza artık :) Yardımınız için teşekkkürler.

Geri
Yukarı