4000 TL L masa önerisi

Bütçe
4000

EleveNz

Decapat
Daha fazla  
27inç monitör ve ASUS Helios kullanıyorum. Espor için uygun l masa arıyorum. Bütçe 4000TL,

Ben de L masa kullanıyorum ama yekpare masa yerine 2 adet masayı birleştirip kullanıyorum çok daha kullanışlı ve işlevsel oluyor. Bu yüzden 1 masaya 4000 vermek yerine 2 tane uygun masa alırsanız çok daha fazla işiniz görülür.

27inç monitör ve ASUS Helios kullanıyorum. Espor için uygun l masa arıyorum. Bütçe 4000TL,
Letgo dan ikinci el büro time ofis masası aldım, hemde komik rakama 200 tl
hem çok sağlam,
hemde kondüsyon olarak hala mükemmel,
tavsiye ederim.
Düşün bence

Teşekkürler düşüneceğim.

Örnek verebilir misiniz?
Letgo'dan ikinci el büro time ofis masası aldım, hem de komik rakama 200 TL.
Hem çok sağlam,
Hem de kondüsyon olarak hala mükemmel,
Tavsiye ederim.
Düşün bence.

Düşüneceğim öneriniz için teşekkürler.

Teşekkürler düşüneceğim.

Örnek verebilir misiniz?

Mesela Ikea'dan iki tane normal masa alıp L şeklinde dizebilirsin. Ya da Ikea'dan L masalara bak. İnternetten sağlamlığı anlaşılmıyor, gidip masaya bir vur da içi boş çıkmasın.

Örnek verebilir misiniz?

Bunu al diye demiyorum örnek olsun diye attım, mesela bundan 2 tane alacaksın L şeklinde yerleştireceksin bu sayede yer değiştirmesi taşıması falan daha kolay olacak hem de l olacak. Hem ileride Lden vazgeçip düz kullanmak istersen 2 tane masa olur diğerini başka yerde değerlendirirsin. İstediğin masa ölçülerini düşün ona göre 2 tane masa ara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…