4000 TL mikrofon önerisi

brkyozell

Kilopat
Arctis 1 kulaklığımın mikrofonu net ses alıyor ancak arka planda çok fazla hışırtı sesi oluyor. Ölü kedi alsam bile bu sadece dip sesi azalttı, yok etmedi. O yüzden çok temiz ses alabileceğim bir mikrofon modeli bakıyorum. HyperX QuadCast'e bakıyorum belki bütçeyi azıcık daha arttırıp røde NT-USB'de tercih edebilirim.

Bu modeller nasıldır? Daha farklı bir tavsiyeniz var mı?
teşekkür ederim.

Yani hyperx mikrofonlar iyidir.Zaten bir rgb modeli var bir de sadece kırmızı renkli bir rengi var.Ben olsam hyperx alırdım.

Rode alabilecekseniz hiç HyperX falan bakmayın. Alternatif olarak Blue Microphones ve Audio-Technica ürünlerine de göz gezdirebilirsiniz. Sağlam markalardır hepsi. Bütçeniz dahilinde ürünleri vardır yoktur onu bilmiyorum.

Rode alabilecekseniz hiç HyperX falan bakmayın. Alternatif olarak Blue Microphones ve Audio-Technica ürünlerine de göz gezdirebilirsiniz. Sağlam markalardır hepsi. Bütçeniz dahilinde ürünleri vardır yoktur onu bilmiyorum.
Bu markalardan bana model tavsiye edebilir misiniz hocam? İkisinde de bütçem dahilinde olan modeller kadar olmayanlarda var :)

Bu markalardan bana model tavsiye edebilir misiniz hocam? İkisinde de bütçem dahilinde olan modeller kadar olmayanlarda var :)

Hocam ben genel kültürden markaları biliyorum sadece. Model özelinde bilgim yok. Yanlış bilgilendirmek istemem. Alabileceğiniz ürünlerin adını YouTube'dan aratıp ses testi izleyebilirsiniz. Onun dışında mutlaka USB'li bir model alın, mikrofon amplifikatörü ile uğraşmayın sonradan.

Hocam ben genel kültürden markaları biliyorum sadece. Model özelinde bilgim yok. Yanlış bilgilendirmek istemem. Alabileceğiniz ürünlerin adını YouTube'dan aratıp ses testi izleyebilirsiniz. Onun dışında mutlaka USB'li bir model alın, mikrofon amplifikatörü ile uğraşmayın sonradan.
Hocam video testlerine baktım. NT-USB tam istediğim gibi. Konuya katkısı olanlara teşekkürler.

Geri
Yukarı