4000 TL monitör önerisi

Bütçe
4000

25Kayra34

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar monitörüm bozuldu 4 bine monitör arıyorum. IPS panel, 144 Hertz, 1 ms yeterli olacaktır. Sistemim APU bu arada. R5 3400G, 8 GB RAM var. Dual channel kullanılması gerektiğini biliyorum aşağıya hemen gidip 8x2 yap falan demezseniz sevinirim biliyorum:)

Ucuza et alınmaz. Sırf 200Hz diye alınmaması gerek atlamayın sazan gibi.

Konu sahibine önerim bütçe az ise:

Bütçe 700 artar ise G24F-2 çok güzel olur sizin için.

Bu en iyisi ban göre.

Almayın ghostıng delisi ondan bu ASUS'a döndüm 200 Hz evet ama ghostıng 60 Hz monitör gibi panel kalitesiz en iyisi ASUS VP249QGR.

Nasıl bütçe artıyor seninki 4199TL benim attığım 3999TL.

Yaşını öğrenebilir miyim güzel kardeşim? Israrla inat inat atmayın şu modelleri. Lütfen bak rica ediyorum.
Yaz bakayım Google amcaya "Casper Excalibur alınır mı?" diye.
Bakalım ne çıkacak önüne.

Almayın ghostıng delisi ondan bu ASUS'a döndüm 200 Hz evet ama ghostıng 60 Hz monitör gibi panel kalitesiz en iyisi ASUS VP249QGR.

Yani. En iyisi denemez fakat giriş seviye de yeterli ve iyi.

Hey! Sen. Evet evet sen konu sahibi. Sana önerim:
Casper Excalibur, Samsung G3 gibi modelleri sırf ucuz diye satın alma! Az gez forumu önerilen birkaç model var bütçene göre seç al ıyı modeller kendılerı;

Bunlar ıyı olanlar;
ASUS VP249QGR.
MSI g2412.
Gigabyte G24F-2
AOC 24g2spu/bk

Dell ve LG tarafında denkleri var fakat onları ben bilmiyorum.

VP249QGR.

Bende bu monitöre bayağı bir niyetlenmiştim 3200'dü geçen ay Gaming gen de 4300 olmuş dedim acaba 4000 bandında var mıdır daha mantıklısı yokmuş anlaşılan gidip alacağım ASUS'u.

Yaşını öğrenebilir miyim güzel kardeşim? Israrla inat inat atmayın şu modelleri. Lütfen bak rica ediyorum.
Yaz bakayım Google amcaya "Casper Excalibur alınır mı?" diye.
Bakalım ne çıkacak önüne.

Yani. En iyisi denemez fakat giriş seviye de yeterli ve iyi.

Hey! Sen. Evet evet sen konu sahibi. Sana önerim:
Casper Excalibur, Samsung G3 gibi modelleri sırf ucuz diye satın alma! Az gez forumu önerilen birkaç model var bütçene göre seç al ıyı modeller kendılerı;

Bunlar ıyı olanlar;
ASUS VP249QGR.
MSI g2412.
Gigabyte G24F-2
AOC 24g2spu/bk

Dell ve LG tarafında denkleri var fakat onları ben bilmiyorum.

Eyvallah sağ olasınız. Dediklerine bir bir katılıyorum Excalibur 200 Hertz diye alınmaz bir bit yeniği vardır zaten 144 olsa daha az şüphelenirim.

Ucuza et alınmaz. Sırf 200Hz diye alınmaması gerek atlamayın sazan gibi.

Konu sahibine önerim bütçe az ise:

Bütçe 700 artar ise G24F-2 çok güzel olur sizin için.

Yok ya 200 daha arttırma niyetim yok sağ olasın önerin için oda aklımın bir köşesinde.

Geri
Yukarı