4000 TL monitör tavsiyesi

Açıklamasında ghosting garantili yazıyor. Bir de kaliteden ödün vermişler sanki.

Şaka bir yana. Çıkabilirseniz tavsiyem budur.
hocam bu monitörün özelliklerine detaylıca baktım kontrast ve srgb değeri benim için çok düşük. fotoğraf ve grafik öğrencisiyim photoshopta beni biraz üzebilir o yüzden VA panel olarak bunu buldum aoc iyi bir marka oldugunu biliyorum monitörde

Hocam bu monitörün özelliklerine detaylıca baktım kontrast ve sRGB değeri benim için çok düşük. Fotoğraf ve grafik öğrencisiyim Photoshop'ta beni biraz üzebilir o yüzden VA panel olarak bunu buldum AOC iyi bir marka oldugunu biliyorum monitörde.

Hocam VA almayın.
Bunu alın.

Hocam VA almayın.
Bunu alın.

Hocam iyi güzelde bunun kontrast değeride 1000:1. 3000:1 ile arasında fark olmaz mı?

Casper ve Samsung'u görmezden geliyorum. Parayı çöpe atmak diyorum o monitörlere.
Grafikle uğraşan kişi her renge önem gösterir. O işin, o alanın monitörleri farklıdır. Fakat o bütçeye öneri sunmak zor. Yüksek Hz'li model hiç yok.
VA panelin renk doğruluğu IPS panelden zayıftır. Sadece siyahlar için diğer tüm renklerden vazgeçmeye değmez.
Eğer blacksmearing ve ghosting endişeniz yoksa VA panel alabilirsiniz.
Aoc düşünülebilir.

Casper ve Samsung'u görmezden geliyorum. Parayı çöpe atmak diyorum o monitörlere.
Grafikle uğraşan kişi her renge önem gösterir. O işin, o alanın monitörleri farklıdır. Fakat o bütçeye öneri sunmak zor. Yüksek Hz'li model hiç yok.
VA panelin renk doğruluğu IPS panelden zayıftır. Sadece siyahlar için diğer tüm renklerden vazgeçmeye değmez.
Eğer blacksmearing ve ghosting endişeniz yoksa VA panel alabilirsiniz.
AOC düşünülebilir.

Hocam galiba bu fiyatta en iyisi AOC olarak gördüm. Bilmediğim markaları almaktansa AOC almayı tercih ediyorum şu anda aynı fikirde miyiz?

Geri
Yukarı