4000 TL müzik kulaklık önerisi

BurakC

Kilopat
Daha fazla  
Selam, 4000 TL bütçem var bu fiyata kaliteli kulak içi olacak şekilde kulaklık bulmak mümkün müdür?

Benim için en önemlisi dışarıdan gelecek sesi tamamına yakınını kesmesi gerekiyor. Kablolu ANC kulaklık var mı bilmiyorum, yoksa bile yalıtımının iyi olması lazım çünkü psikolojim üst kat komşularım yüzünden bozuldu. Ses kalitesi olarak aşırı yüksek sesli olup abartı bass ya da tiz olması yerine dengeli bir şey olmasını tercih ederim.

Eskiden KZ ZSN Pro X kullanıyordum tizleri bıçak gibi yırtıyor ve sahnesi hiç iyi değildi.

Bluetooth kulaklığı sağlık açısından tercih etmiyorum ve ses kalitesinin bozulduğuna inanıyorum belki de yanlış biliyorumdur.

Düzeltirseniz sevinirim ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

sony wf-1000xm4 veya sony wh-1000xm4 önerirdim ama fiyatları fena artmış 3 ay önce 2800 falandı kulak içi olan modeli. Belki indirimde biraz ucuza bulabilirsin.

Anker SoundCore Liberty 3 Pro Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Aktif Gürültü Engelleme, 32 Saat Çalma, Beyaz Amazon.com.tr

Aldım ben gayet memnunum kablolu model bilmiyorum.

Bluetooth kulaklıklarda belli seviyenin üstüne çıkamazsınız, o konuda bilginiz doğru. Popüler olan en düzgün codec LDAC, o bile 1000kbps civarını destekliyor. Güzel bir kablolu kulaklık ve ortalama bir dac ile istediğiniz sahneyi ve temiz tizi elde edersiniz. İzolasyon meselesi de slikona bağlı.

Geri
Yukarı