4000 TL oyuncu laptopu önerisi

Berk.Aydemir

Hectopat
Elimde 4000 TL civarı bir bütçe var. Oyuncu laptopu arıyorum. Aslında günlerdir kendime bir toplama PC almak için araştırıyordum ancak şu an kullandığım laptopun rahatlığını masaüstüler veremez. Gitmek istediğim yere götüremem. Tercihimde kararlıyım. Düşündüğüm laptop;

Abra A7 V7.1.2 17.3" Oyuncu Laptopu.

Beni 4 yıl sadece yaz tatilleri ve 15 tatilde kullanacağım için eskimeyecek çok nadir okul zamanı açıp 15 dk oyun oynayacağım. Bazen de internetten ders çalışacağım. Gerçi dersi iPad'ten de çalışırım da. Neyse öneriniz var ise lütfen belirtin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Almayı düşündüğün laptop 17.3 inc ve 3 kilogram taşımak istediğini söylemişsin bu sorun olabilir ayrıca 4100 tl fiyatı var ve 1050 ekran kartı bulunduruyor piyasada o fiyata daha iyi seçenekler olduğunu düşünüyorum.Örneğin dell 7567 bu laptop 15.6 inç 2.6 kilogram ve 1050ti bulunduruyor diğer teknik özellikleri aşağı yukarı aynı.Dell 1 adım önde gibi sanki.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı