4000 TL telefon önerisi

Bütçe
Yurt dışı 2000-2700 TL arası fiyatlara satılmalı, Türkiye garantili 4000 civarı.

MacBethad

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, telefon almayı düşünüyorum ikinci el (güvenmiyorum açıkçası)-yurt dışı :/ telefonun kamerasına, dış görünüşüne önem vermiyorum sadece uzun süre kullanılabilecek dayanıklı, beni yarı yolda bırakmayacak (1-2 sene sonra perti çıkmasın xD) bir telefon arıyorum bütçem Türkiye garantili telefonlarda 4000 altı yurt dışı- 2. el vs olunca 2000-2700 arasına düşüyorlar, telefonda biraz oyun oynar bolca film izlerim yani ekranı biraz önemli (AMOLED istemiyorum çünkü pahalı oluyorlar malum) ya da boş verin hepsinin ekranı monitörüm'den daha iyidir hangi telefonları önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Redmi Note 10 Pro veya mi 11 Lite alabilirsiniz hocam.
Bütçeniz için istekleriniz çok yüksek değil merak etmeyin

Not: İki cihazında fiyatı yükselmiş.
Bütçeniz yeterse Mi 11 Lite alabilirsiniz.

Bütçe yeterse mi 11 Lite, yetmez ise Realme 8 Pro.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günlük kullanım için asla önermiyorum.
Oyun için son derece alınabilir bir model.
Açıkçası evden pek çıkmayan birisiyim, Mİ 11 LITE ile POCO X3 PRO arasında kaldım, birisinin kamerası ve ekranı diğerinden iyiyken diğeri daha yüksek performans sağlıyor.

Açıkçası evden pek çıkmayan birisiyim, mi 11 Lite ile POCO X3 Pro arasında kaldım, birisinin kamerası ve ekranı diğerinden iyiyken diğeri daha yüksek performans sağlıyor.

Hocam yazılımının mi cihazlara göre daha kötü olması, ağırlığı ve kamerası sorun değil ise alınabilir X3 Pro.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…