4000 TL'lik Sistem Toplama

Arkadaşlar dar boğaz olur fakat ekran kartı 2.El miningde yorulmuş bir kart olabilir iyice araştırdınız mı? Ayrıca faturası da mevcut değil ki ben o tarz ürünlere güvenmem kendi de 2.el satın almış olabilir.

1300x bazı oyunlarda rahat hissedilebilecek darboğazlar yapabilir. 1400 tercih edilmelidir

Arkadaşlar dar boğaz olur fakat ekran kartı 2.El miningde yorulmuş bir kart olabilir iyice araştırdınız mı? Ayrıca faturası da mevcut değil ki ben o tarz ürünlere güvenmem kendi de 2.el satın almış olabilir.

2. El kart almak pek güvenilir değildir. Yorulmuş bir kart olabilir.

Bu da bir yalandır kontrol etmek için paketinden çıkarılmıştır hiç kullanılmamıştır kullanmayacaksanız neden aldınız? Madem kullanmayacaksınız neden kutusunu açtınız bunlar komple yalan arkadaşlar bakın alıyor kartı takıyor mining rige istediği performansı alamıyor 1 ay kadar falan kullanıyor sonra bu yalanla insanlara satmaya çalışıyorlar inanmayın bir ev sistemi içinde görmediğiniz kartı kesinlikle almayın !

Bu da bir yalandır kontrol etmek için paketinden çıkarılmıştır hiç kullanılmamıştır kullanmayacaksanız neden aldınız? Madem kullanmayacaksınız neden kutusunu açtınız bunlar komple yalan arkadaşlar bakın alıyor kartı takıyor mining rige istediği performansı alamıyor 1 ay kadar falan kullanıyor sonra bu yalanla insanlara satmaya çalışıyorlar inanmayın bir ev sistemi içinde görmediğiniz kartı kesinlikle almayın !
GET ile anlaşacaklar. İade hakkı olabilecek. Ben de sıfır GTX 1050 Ti ekran kartını 900TL'ye aldım. Hiç sıkıntısı yok, cayır cayır kullanıyorum.

GET ile anlaşacaklar. İade hakkı olabilecek. Ben de sıfır GTX 1050 Ti ekran kartını 900TL'ye aldım. Hiç sıkıntısı yok, cayır cayır kullanıyorum.
GET ile anlaştığında iade süren kaç gün? Ben illa bir sıkıntı çıkacak demiyorum bunlar olabilecek şeyler. Senin miningde yorulmuş bir kartı 3 günde anlaman zaten imkansız şöyle söyleyeyim sana Kullanım ömrü 6 sene olan bir kartı 6 ay miningde kullan kullanım ömrü direk 3 seneye düşer. Bu demek değildir ki her satıcı bunu yapıyor ama önündeki 1 senelik süreçte kartta performans düşüklüğü ısınma sorunu vs. baş gösterirse bil ki o kart yorulmuştur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı