4000 TL'ye 1660 Super'li sistem toplama

M A S K

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 4 bin TL'ye sistem kurmak istiyorum. Daha önce konu açmıştım 5000TL'ye toplıcaktım ancak malum virüs ve dolar kurundan dolayı 4000'e düştüm. 2000TL'ye Vatan'dan 1660 Super almak istiyorum hazır indirim varken. Acaba geriye kalan 2000TL ile diğer parçaları almam mümkün mü? 8 GB RAM ilk başta işimi görür. Teşekkür ederim şimdiden.

En ucuz bu şekilde oluyor sanırım.

En ucuz bu şekilde oluyor sanırım.
2300 TL ediyor böyle. Herhangi birinden kısmak mümkün değil mi? Bir de kasanın hava akışı nasıl iyi mi biliyor musunuz daha sonra önüne fan takabilir miyim?

2300 TL ediyor böyle. Herhangi birinden kısmak mümkün değil mi? Bir de kasanın hava akışı nasıl iyi mi biliyor musunuz daha sonra önüne fan takabilir miyim?
Önüne fan takabilirsiniz evet. Fiyatına uygun performansı, kötü değil. Kısmak mümkün fakat kısmamanızı öneririm. Anakartı A320M ve diski geçici süreliğine 120GB SSD veya ikinci elde 80TL'ye 500GB HDD olarak olarak değiştirebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı