4000 TL'ye fare önerisi

ahmet217

Centipat
Selamünaleyküm.

Ninjutso Sora 4K vs wlmouse Beast X vs finalmouse ultralightx vs ASUS ROG chakram Core vs Corsair Dark Core RGB Pro vs Logitech G PRO X Superlight 2 vs Logitech G502 X düşündüklerim ve karar veremediklerim yukarıda arkadaşlar. Benim için milisaniyeler önemli FPS oyun oynuyorum. Şu an Basilisk V3 var ve değiştirmek istiyorum belki gecikmesi daha düşük modeller daha iyi tepki verecektir diye oyun içinde. Hardcore FPS oynayanlar varsa kullandıkları mouselerden tecrubelerini yazabilir mi bana yardımcı olur mu? Teşekkürler.

Basilisk V3 kötü bir fare değil ki. Gayet iyi bir fare. Kablolu bir fareden hızlısı yok zaten. Klavyede gecikme hissedilebilir bir mevzu örneğin membrandan mekaniğe veya optiğe geçtiğiniz an çağ atlıyorsunuz fakat farelerde bu hiç hissedilmiyor.
Elinize oturan ve hoşunuza giden model hangisiyse onu alın derim. Basilisk V3'te rahatsanız palm tutuşa uygun farelere bakabilirsiniz.
Örneğin Lamzu Thorn veya Deathadder V3Pro. Belki ZowieEC-2CW fakat diğerlerine göre gereksiz pahalı bir fare.

WLmouse Beast X ve Finalmouse gibi fareler ise bu işin hastasına. Bir fareye bu kadar para vermek tamamen saçmalık. Bunlara hiç bakmayın bile derim.

Profesyonel oyuncu değilseniz 1.5k küstüne çıkmayın derim.

Profesyonele kaçıyor azıcık yani tamamen kazanma odaklıyım diyelim hadi ona. Yani Basilisk v3'ten daha iyi tepki vereceklerse gecikme konusunda hemen değiştireceğim ondan sizlere sorayım dedim.

Basilisk V3 gayet iyi bir mouse, degistirmek isteme sebebin ne?

İyi fakat uzun süre kullanımda artık farenin Switch'lerinin sertliğinden mıdır nedir bunaltıyor yoruyor parmağımı. Bunu başka bir fareyi kullanarak keşfettim ve belki daha rahat daha gecikmesiz bir mouse alabilirim diye.

El boyutunu ve tutuş şeklini söyler misin? Beast X aralarında açık ara farkla önde.

Basilisk V3 bana büyük geliyor öyle düşün yani finalmousenin large veya medium modeli bana uyar gibi öyle düşünebiliriz.

Basilisk V3 kötü bir fare değil ki. Gayet iyi bir fare. Kablolu bir fareden hızlısı yok zaten. Klavyede gecikme hissedilebilir bir mevzu örneğin membrandan mekaniğe veya optiğe geçtiğiniz an çağ atlıyorsunuz fakat farelerde bu hiç hissedilmiyor.
Elinize oturan ve hoşunuza giden model hangisiyse onu alın derim. Basilisk v3'te rahatsanız palm tutuşa uygun farelere bakabilirsiniz.
Örneğin Lamzu thorn veya DeathAdder v3Pro. Belki zowieec-2cw fakat diğerlerine göre gereksiz pahalı bir fare.

Wlmouse Beast X ve finalmouse gibi fareler ise bu işin hastasına. Bir fareye bu kadar para vermek tamamen saçmalık. Bunlara hiç bakmayın bile derim.

Yani delikli bunlar bir de su gittiği zaman oldu ya işi bitti yani. Onun için oraya Ninjutso'u da yazdım kararsız kaldım.

Profesyonele kaçıyor azıcık yani tamamen kazanma odaklıyım diyelim hadi ona. Yani Basilisk v3'ten daha iyi tepki vereceklerse gecikme konusunda hemen değiştireceğim ondan sizlere sorayım dedim.

İyi fakat uzun süre kullanımda artık farenin Switch'lerinin sertliğinden mıdır nedir bunaltıyor yoruyor parmağımı. Bunu başka bir fareyi kullanarak keşfettim ve belki daha rahat daha gecikmesiz bir mouse alabilirim diye.

Basilisk V3 bana büyük geliyor öyle düşün yani finalmousenin large veya medium modeli bana uyar gibi öyle düşünebiliriz.

Yani delikli bunlar bir de su gittiği zaman oldu ya işi bitti yani. Onun için oraya Ninjutso'u da yazdım kararsız kaldım.
Delikli olması sizi korkutmasın bir şey olmaz. Olması için içine bilerek su falan dökmeniz lazım. Ona da dikkat edeceksiniz artık hocam yapacak bir şey yok.

Ben mouse işinden çok anlamıyorum teknik olarak, gerek burada gerek diğer yabancı forumlarda ninjitsu sora 4K önerilmişti hep ben de satın aldım, gayet memnunum. Ama şu anda stokta yok. Ben 2 ay önce satın aldığım için en iyisi buydu, fakat Beast X fareye baktım gayet güzel görünüyor şu an alsam onu alabilirdim.

El boyutunu ve tutuş şeklini söyler misin? Beast X aralarında açık ara farkla önde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Evet Beats X bana çok cazip gelmeye başladı artık bu 2 videodan sonra.

Bu arada ben bu Beats'ı kablolu kullanabiliyorum değil mi onu da bir bana söyleyebilir misiniz kablosuz kullanmayı sevmiyorum şarjı ile uğraşamam çünkü sürekli ve kablolu şekilde kaç pollingrate alabilirim kabloyu dongleye mı bağlıyoruz bir de onlarla ilgili bilgi bulamadım ya.

Evet Beats X bana çok cazip gelmeye başladı artık bu 2 videodan sonra.

Bu arada ben bu Beats'ı kablolu kullanabiliyorum değil mi onu da bir bana söyleyebilir misiniz kablosuz kullanmayı sevmiyorum şarjı ile uğraşamam çünkü sürekli ve kablolu şekilde kaç pollingrate alabilirim kabloyu dongleye mı bağlıyoruz bir de onlarla ilgili bilgi bulamadım ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı