4000 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Bütçe
4000

halukovski

Zeptopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Baterist
Herkese merhaba,

Babam tuşlu telefon kullanıyor, kullandığı en son akıllı telefon iPhone 6s.
Akıllı telefon almaya bir türlü ikna edemedim tuşlu telefondan vazgeçmiyor akıllı telefon istemiyor, ama gerekli bir şey.
Şimdi babama sürpriz yapmak istiyorum ve bir akıllı telefon alacağım. Çok bütçem yok en fazla 4.000TL'ye kadar akıllı telefon tavsiyenizi bekliyorum. Güçlü bir telefon olmayacağını biliyorum. İş görse yeter, YouTube'a girsin WhatsApp ve Instagram kullanabilsin kafi.

Teşekkürler.

2. el öneririm. Yoksa aldığınız telefon çok uzun vadeli olmayacaktır.

Sıfır istiyorsanız Vivo Y20 var.

Herkese merhaba,

Babam tuşlu telefon kullanıyor, kullandığı en son akıllı telefon iPhone 6s.
Akıllı telefon almaya bir türlü ikna edemedim tuşlu telefondan vazgeçmiyor akıllı telefon istemiyor, ama gerekli bir şey.
Şimdi babama sürpriz yapmak istiyorum ve bir akıllı telefon alacağım. Çok bütçem yok en fazla 4.000TL'ye kadar akıllı telefon tavsiyenizi bekliyorum. Güçlü bir telefon olmayacağını biliyorum. İş görse yeter, YouTube'a girsin WhatsApp ve Instagram kullanabilsin kafi.

Teşekkürler.
hocam merhabalar. iphone 5 gibi bir model yada redmi 8 falan alabilirsin. bütçeyi biraz arttırırsan samsung a04s , a04 , a03s , a03 alabilirsin bunlardan herhangibirini

İkinci el iPhone 7-6s Plus modellerini inceleyebilirsiniz, bulabilirseniz hiç kullanılmamış Android de bakabilirsiniz. Önereceğim modeller Redmi 10-Note 10.

2.el Samsung Note 10 Lite veya S10 alabilirsiniz. S10 için biraz fiyat yükseltmeniz gerekecek ama.(POCO C40'a bakabilirsiniz.)

İkinci el iPhone 7-6s Plus modellerini inceleyebilirsiniz, bulabilirseniz hiç kullanılmamış Android de bakabilirsiniz. Önereceğim modeller Redmi 10-Note 10.

Hocam merhaba. iPhone 5 gibi bir model ya da Redmi 8 falan alabilirsin. Bütçeyi biraz arttırırsan Samsung A04s, A04, A03s, A03 alabilirsin bunlardan herhangibirini.

Bütçe varsa bakılabilir, 2. el ekranı iyi bir cihaz daha iyi olur fakat.

Arkadaşın da dediği gibi 2. el alabilirseniz daha iyi olabilir. 2. el tarafında temiz mi 9T Pro bulabilirseniz alın.

2. el öneririm. Yoksa aldığınız telefon çok uzun vadeli olmayacaktır.

Sıfır istiyorsanız Vivo Y20 var.

Merhaba hepinize çok teşekkür ederim. Bana kalsa yükseltirim bütçeyi ama babam çok duygusal biridir. Daha pahalı bir şey alırsam sevineceği yerde para harcadığım için üzülür. Benim aklımda iPhone 13 almak vardı ama laf arasında söyledim ve bu fiyatları vermenin çok mantıksız olduğundan bahsetti... Önerilerinizi dikkate alacağım hepinize tekrardan teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı