4000TL 2.el sistem önerisi

Beyazı da güzel değişiklik olur hep siyah kasalar.

Mining yapılma ihtimali var ben elden düşünüyordum veya yakın şehirler. Hocam Overclock'dan pek anlamam işlemciyi yakabilirim veya bozabilirim o yüzden stok Halind'de besleyecek bir işlemci olmasını tercih ederdim açıkcası.

1070 i7 4790 4x4GB 1600MHz CL9 RAM Z97 anakart 600W güzel bir sistemi bulabilirsiniz bu fiyata. Biraz eski kalıyor işlemcisi ama hala günümüzdeki çoğu işlemciye taş çıkarır.

İlanlara bir bakayım. Teşekkürler öneri için.

Elden almayı düşünüyorum ama öneri için sağ ol.

PSU? Bütçeyi aştı hocam

Dediğiniz sistem aklıma yattı hocam. Her ne kadar bütçeyi aşmış olsa da. Bir şekilde öğreniriz overclock yapmayı da.

Son düzenleme:
K olmayan bir işlemci alırsan en azından oc yapılmadığı için temiz olduğunu anlarsın. Zaten işlemci bozmak zor iştir çok nadir olur.

K olmayan bir işlemci alırsan en azından OC yapılmadığı için temiz olduğunu anlarsın. Zaten işlemci bozmak zor iştir çok nadir olur.

Şu an aklımda X3440 var hocam Aliexpress'ten.

Beyler biraz araştırma yaptım ve @actanonverba Nick'li arkadaş 4.1GHz'de RX 570'i besliyemiyormuş. Bu nasıl olabilir?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…