4000TL günlük kullanım odaklı telefon önerisi

Gereksiz yere mesaj atmayın, senden öğrenecek halim yok. Soğutma sistemleri arasında da devasa fark yok. Konumuz soğutma sistemleri de değil ayrıca. Boş yere de beni alıntılamazsan sevinirim. Bana bir şey anlatmana gerek yok, git kendin öğren öncelikle. Note 10 Pro modeli için oyun oynamayacak bu yüzden önermek doğru değil deyip A52 önermek saçmalıktan başka bir şey değil.

Konuyu farklı yerlere saptırma, kim burada kamera, yazılımdan bahsetmiş. Sanki biz bilmiyoruz A52 kamera ve yazılım olarak Note 10 Pro'dan daha iyi. A52 daha iyi bir model yüzlerce kez söyledim bu. Bir saçmalık ortaya attın, konuyu farklı yerlere çekerek işin içinden sıyrılamazsın.

Bu mesajı atan sensin. Yok efendim oyun oynamıyormuş arkadaş o yüzden Note 10 Pro önerme. Sanki Note 10 Pro oyun telefonu. Bu fiyattaki çoğu cihaz bu yongayı kullanıyor zaten. Bu deyip üzerine A52 önermek akıl tutulmasıdır. Sen Note 10 Pro modeline oyun telefonu diyorsan kendisiyle aynı yonga performansını veren A52 modelini de öneremezsin bu durumda.

Sadece birkaç yere bakmanız yeterli olacaktır:D Yt'ye "Redmi Note 10 vs A52" yazdığında birçok kişi aynı şeyi diyor. Siz hangi vasıfla tüm kuralların dışında bilgi verebiliyorsunuz? Anlamıyorum.
Konuyu farklı yerlere çekerek derken? Sizin 2-3 şey bildiğinizi sanarak olabildiğince kısa konuşmaya çalışıyordum ancak gördüğüme göre kulaktan dolma bilgilerle hareket ediyorsunuz. A52 günlük kullanımda daha sorunsuz bir cihazken oyun sırasında daha fazla şarj tüketip daha fazla ısınıyor (bu yüzden benzer işlemcilere sahip olmalarına rağmen Redmi'ye daha çok oyuna yönelik deniyor ki Note 10'da belli bir seviyede daha güçlü bir işlemci var) vs. devam eder. Ve son olarak yaşınız doğruysa sizin için üzülmedim değil. Hem mesaj atarken saygı sınırlarını ilk aşan tarafsınız hem de mesaj atmazsanız sevinirim diyen tarafsınız. Ve evet benim gibi birinden bile öğrensen muhtemelen şu anki bilgi birikiminden daha fazlasına sahip olursun.

Son düzenleme:
Sizin 2-3 şey bildiğinizi sanarak olabildiğince kısa konuşmaya çalışıyordum ancak gördüğüme göre kulaktan dolma bilgilerle hareket ediyorsunuz. A52 günlük kullanımda daha sorunsuz bir cihazken oyun sırasında daha fazla şarj tüketip daha fazla ısınıyor (bu yüzden benzer işlemcilere sahip olmalarına rağmen Redmi'ye daha çok oyuna yönelik deniyor ki Note 10'da belli bir seviyede daha güçlü bir işlemci var) vs. devam eder.
Kulaktan dolma bilgilerle konuşan sensin. İki cihazın oyun performansları benzer. A52 modelinde bir ısınma sorunu yok, cihazları kullanmadığın çok belli. Hiçbir şekilde de Note 10 Pro oyun odaklı bir telefon değil, sen bu cihaza oyun odaklı deyip A52 öneremezsin. Soğutma olarak Samsung üzerine düşeni daima yapar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
10.02 bak adam yazmış Note 10 Pro daha fazla ısınıyor diye.

Ayrıca iki cihazda anormal ısınmıyor. Oyun için önereceksen Note 10 Pro oyun cihazı, A52 oyun için uygun değil diyemezsin. Dünden beri saçmalıklarına bir son ver artık.
A52 beklesem daha mı iyi olur?
A52 kamera ve yazılım olarak daha iyi. Ben A52 alırdım. M11 Lite tasarımı, eldeki hissiyatı, hafifliği çok iyi. Bataryası Note 10 Pro göre daha düşük olduğu için ikisi arasından Note 10 Pro benim için daha mantıklı. Batarya o kadar önemli değil benim için yeter diyorsan M11 Lite da alabilirsin.
Oyun oynamadığını söylemiş, oyun oynuyor olsaydı sizin dediğiniz gibi Note 10 Pro daha mantıklı olurdu.
Oyun oynamadığınız için Samsung Galaxy a52 indirimleri kovalayabilirsiniz.
Her mesajında ayrı bir saçmalık var. Bunları yazıp A52 öneriyorsun, sonra çıkıp diyorsun A52 oyun odaklı değil ama Note 10 Pro oyun odaklı. İkisinin de yonga performansı hemen hemen aynı olmasına rağmen. Tabii yongalardan haberin olmadığın için bunları yüzüne vurunca bu defa nasıl bir bahane bulayım diye düşünüp işi farklı yerlere çekerek her şey yonga değil stabilite, arayüz ve soğutma gibi konular da var diyorsun. Sence ben bunları bilmiyor muyum? Arayüz ve stabilite olarak Samsung'un daha iyi olduğunu söylemeye gerek yok. Soğutma tarafında da kendini haklı çıkarmak için ürettiğin bahane geçersiz. Ne kadar da soğutma olarak diğer modelden çok iyi bir cihaz olsaydı bile böyle bir ihtimal olsaydı bile netice olarak yonga güçleri aynı olduğu için gözle görülür bir fark olmayacaktı. Karşında da abidik gubidik bir marka yok, Samsung var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaktan dolma bilgilerle konuşan sensin. İki cihazın oyun performansları benzer. A52 modelinde bir ısınma sorunu yok, cihazları kullanmadığın çok belli. Hiçbir şekilde de Note 10 Pro oyun odaklı bir telefon değil, sen bu cihaza oyun odaklı deyip A52 öneremezsin. Soğutma olarak Samsung üzerine düşeni daima yapar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
10.02 bak adam yazmış Note 10 Pro daha fazla ısınıyor diye.

Ayrıca iki cihazda anormal ısınmıyor. Oyun için önereceksen Note 10 Pro oyun cihazı, A52 oyun için uygun değil diyemezsin. Dünden beri saçmalıklarına bir son ver artık.

Senden bir şey öğrenmem ben, gereksiz yere mesaj atıp beni alıntılama ayrıca.

A52 kamera ve yazılım olarak daha iyi. Ben A52 alırdım. M11 Lite tasarımı, eldeki hissiyatı, hafifliği çok iyi. Bataryası Note 10 Pro göre daha düşük olduğu için ikisi arasından Note 10 Pro benim için daha mantıklı. Batarya o kadar önemli değil benim için yeter diyorsan M11 Lite da alabilirsin.

Her mesajında ayrı bir saçmalık var. Bunları yazıp A52 öneriyorsun, sonra çıkıp diyorsun A52 oyun odaklı değil ama Note 10 Pro oyun odaklı. İkisinin de yonga performansı hemen hemen aynı olmasına rağmen. Tabii yongalardan haberin olmadığın için bunları yüzüne vurunca bu defa nasıl bir bahane bulayım diye düşünüp işi farklı yerlere çekerek her şey yonga değil stabilite, arayüz ve soğutma gibi konular da var diyorsun. Sence ben bunları bilmiyor muyum? Arayüz ve stabilite olarak Samsung'un daha iyi olduğunu söylemeye gerek yok. Soğutma tarafında da kendini haklı çıkarmak için ürettiğin bahane geçersiz. Ne kadar da soğutma olarak diğer modelden çok iyi bir cihaz olsaydı bile böyle bir ihtimal olsaydı bile netice olarak yonga güçleri aynı olduğu için gözle görülür bir fark olmayacaktı. Karşında da abidik gubidik bir marka yok, Samsung var.

Oyun odaklı dediğim tek bir cümleyi söyleyebilir misin? Bu bilgilerinle insanları sözde aydınlatmana devam et. Ayrıca A52 öneren kişi bendim:D Samsung'a "abidik gubidik" marka diyen kim?:D

Oyun oynamadığını söylemiş, oyun oynuyor olsaydı sizin dediğiniz gibi Note 10 Pro daha mantıklı olurdu.
Daha ne yazdığını bile bilmiyorsun.
Oyun odaklı dediğim tek bir cümleyi söyleyebilir misin?
Yukarıdaki cümleyi yazan sensin.

Bu bilgilerinle insanları sözde aydınlatmana devam et. Ayrıca A52 öneren kişi bendim:D Samsung'a "abidik gubidik" marka diyen kim:D reel hayatın zor olmalı; tartışma kültürüne sahip değilsin, pek ezilmişsin hayatında bu saldırganlığın başka bir sebebi olamaz. Göz ardı listeme hoş geldin.
Bizi bilen biliyor forumda. Senin gibi bilmediği konu hakkında ahkam kesip yanlış bilgi vermiyoruz, neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum, bu saçmalıklarını git başka yerlerde anlat. Samsung'a abidik gubidik derken ne manada kullandığımı dahi anlamayan birisin. Çıkıp Note10 Pro soğutma olarak A52'den daha iyi diyen sensin, ben Samsung abidik gubidik bir firma değil soğutması kötü olsun koskoca Samsung firmasından bahsediyoruz. İki cihazın soğutmaları arasında da devasa fark olmadığını aksine A52 modelinin daha serin çalıştığını yukarıda inceleyen kişi bile demiş.

Ayrıca A52 öneren kişi bendim.
Note 10 Pro önerdiğim için oyun oynamıyor oynasaydı Note 10 Pro alınırdı diyen birinin A52 önermesi tam anlamıyla acınası bir hal ve cihazların yongaları hakkında en ufak bir bilginin olmadığının kanıtı.

Arkadaşlar bugün Mi 11 Lite'i test etme ve inceleme fırsatı buldum. Tasarımına hayran olup çok iyi de bir kampanya bulunca 6GB/128GB siyah versiyonunu sipariş verdim. İnşallah pişman olmam. Cihaz gelince ilk tecrübelerimi aktarırım. İlk AMOLED ekranlı Xiaomi'mim olacak ve açıkçası AMOLED ekranın sorunlarından korkuyorum fakat korkanın da çocuğu olmaz demiş atalarımız :)

Hayırlı olsun. AMOLED ekran konusuna gelirsek sürekli tam parlaklıkta kullanma, otomatik parlaklıkta olsun. Ara sıra duvar kağıdı değiştirmeyi ihmal etme ana ekranın. Bu şekilde düzgün kullanırsan sorun yaşayacağını sanmıyorum.

Hayırlı olsun. AMOLED ekran konusuna gelirsek sürekli tam parlaklıkta kullanma, otomatik parlaklıkta olsun. Ara sıra duvar kağıdı değiştirmeyi ihmal etme ana ekranın. Bu şekilde düzgün kullanırsan sorun yaşayacağını sanmıyorum.
Tam parlaklıktan nefret ederim zaten :) Duvar kağıdım da max 1 hafta aynı durur. Ama otomatik parlaklık saçmalarsa kapatmak durumunda kalabilirim. Bir de adam etseler şu MIUI'yi tadından yenmez. Note 9S global ROM ile gelmişti fakat ben EU ROM attım. EU ROM attıktan sonra iPhone kullanır gibi hissettim nedense çok stabil bir ROM idi.

Ama otomatik parlaklık saçmalarsa kapatmak durumunda kalabilirim.
Benim cihazda Youtube da video açınca parlaklığı aşırı düşürüyor ilk başta, diğer türlü sorun yok. Sapıtabiliyor bazen, bundan önce Samsung One UI arayüzü kullanıyordum onda böyle sorunlar yoktu tabii.

Benim cihazda Youtube da video açınca parlaklığı aşırı düşürüyor ilk başta, diğer türlü sorun yok. Sapıtabiliyor bazen, bundan önce Samsung One UI arayüzü kullanıyordum onda böyle sorunlar yoktu tabii.
Her şey için çok teşekkürler. Cihaz gelince tecrübelerimi de aktaracağım.

Geri
Yukarı