400TL ekran kartı önerisi

Bütçe
400
Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
60-70 TL'ye AliExpress'den Xeon E5410 al geri kalan 350 TL'ye ise ya HD6850 al ya da GTX550 falan al olmazsa GTS450 al.
Arkadaşlar sistemim.
Intel(r) Core(tm)2 Duo CPU E4700 @ 2.60GHz 2.60 GHz.
4,00 GB (kullanılabilir: 3,24 GB)
64 bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
Power fotoğrafta.

Bu sistem özelliklerine en iyi 400 TL ekran kartı nedir lütfen işlemcin çok kötü işlemci al vb şeyler demeyin sadece bu sisteme en iyi ekran kartını soylerseniz sevinirim.
Not GT 710 almayı düşünüyorum. Alayım mı yoksa başka ekran kartımı alayım? Önerilerinizi bekliyorum.

Benim eski sistemimde o işlemcinin 1-2 tık üst modeli vardı, GTA 5 gibi oyunlarda doku yüklenmeme gibi sorunlar yaşıyordum.

Arkadaşlar sistemim.
Intel(r) Core(tm)2 Duo CPU E4700 @ 2.60GHz 2.60 GHz.
4,00 GB (kullanılabilir: 3,24 GB)
64 bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
Power fotoğrafta.

Bu sistem özelliklerine en iyi 400 TL ekran kartı nedir lütfen işlemcin çok kötü işlemci al vb şeyler demeyin sadece bu sisteme en iyi ekran kartını soylerseniz sevinirim.
Not GT 710 almayı düşünüyorum. Alayım mı yoksa başka ekran kartımı alayım? Önerilerinizi bekliyorum.

Hatta bir 100-200 TL daha verirseniz gidin RAM alın bu sistemi upgrade edin güzel bir şekilde oyununuzu oynayın.

Anakartınız maksimum 4 GB RAM destekliyormuş.

Bu anakarttan GTA 5, CS:GO, LoL, Valorant gibi oyunlarda maksimum performans almak istersen tavsiye edeceğim parçalar şunlar;

İşlemci 100 TL, gayet yeterli bir işlemci zaten bu anakarta maksimum alabileceğiniz işlemci bu sanırım. Xeon destekler belki ama Foxconn'larda sorun oluyor diye biliyorum.

Ekran kartı 300 TL, GTS450 ekran kartı, GT730'dan 2-2.5 kat daha performanslı tek sıkıntısı DX12 desteği yok ona da gerek yok açıkçası zaten yeni nesil oyun oynamayacaksınız diye tahmin ediyorum isteseniz bile açmaz bu sistem.

Eğer yapabilirseniz şu ekran kartını pazarlıkla 300e düşürün veya 350ye düşürün üzerine 50 koyun alın. GTS450'dan 2 kat daha iyi kendisi. GTA 5 testlerini izlerseniz görürsünüz, 1080p düşük, orta karışık ayarlarda 40FPS civarı alıyor eğer 720p lowa çekerseniz çok rahat 60 FPS üstü alırsınız.

RAM çok sıkıntı, ileride anakartınızı yükseltirseniz Xeon X5460 gibi bir işlemci alıp yanına da GTX 1050 gibi bir kart alırsanız 8 GB RAM takarsanız her oyunu çok iyi ayarlarda oynayabilrisiniz. Cyberpunk 720p Low'da 30FPS üstü oynatır.

Yeni konular

Geri
Yukarı