400TL fare önerisi

rebatr

Decipat
Daha fazla  
300-500 DPI kullanıyorum çoğunlukla hızlı hareketler yapacağım için güzel sensörlü olması gerekli, CS:GO ve benzeri oyunlar oynayacağım. RGB veya görüntü çok önemli değil, palm grip kullanıyorum.

Son düzenleme:

İkinci al garantili veya sıfır HyperX Pulsefire Haste öneririm.
Rival 3 çöpünü almayın, AGM700 sadece sensörü için alınabilir fakat skatezleri ve malzeme kalitesi rezalet.
Corsair'e bir şey söylemeye bile gerek yok, boşa para.
Hocam hafif mouse kullanabilseydim bu tür bir mouse alacaktım zaten ama şuanki kullandığım mouse 150Gr zaten. İkinci el olarak Razer Basilisk düşünmüştüm sizce o nasıl bir mouse?

Hocam hafif mouse kullanabilseydim bu tür bir mouse alacaktım zaten ama şuanki kullandığım mouse 150Gr zaten. İkinci el olarak Razer Basilisk düşünmüştüm sizce o nasıl bir mouse?
400DPI ve CS:GO oyuncusuysanız 150gr mouse kullanmak nedir hocam? Hatayı baştan yapmışsınız.
Ha illa ki tuğla gibi mouse ile oynamak istiyorum derseniz Basilisk sensöründen dolayı tercih edilebilir fakat shape'i rezalet. Ergonomisi yok.

400DPI ve CS:GO oyuncusuysanız 150gr mouse kullanmak nedir hocam? Hatayı baştan yapmışsınız.
Ha illaki tuğla gibi mouse ile oynamak istiyorum derseniz Basilisk sensöründen dolayı tercih edilebilir fakat Shape'i rezalet. Ergonomisi yok.

Hocam ellerim shrek elleri gibi olduğundan öyle kullanıyorum bir de kocaman bir mouse Pad'im var, Basilisk V2 Vatan'da görmüştüm şekil kısmından bana sıkıntı yaratmadı, diğer faktörlerde öbür farelerden iyi midir sizce?

Hocam ellerim shrek elleri gibi olduğundan öyle kullanıyorum bir de kocaman bir mouse Pad'im var, Basilisk V2 Vatan'da görmüştüm şekil kısmından bana sıkıntı yaratmadı, diğer faktörlerde öbür farelerden iyi midir sizce?
Wraithsports'ta Basilisk için skatez varsa alabilirsiniz.

Geri
Yukarı