400TL mouse önerisi

yapability

Femtopat
Arkadaşlar FPS oyun oynuyorum daha önce örnek olarak gösterebileceğim bir mouse kullanmadım. 400DPI'da oynuyorum. Beklentilerim şunlardır; düşük tepkime süresi ve ergonomik rahatlık. Mouse çok ağır veya çok hafif olmazsa da çok memnun olurum. El ölçüsü= 19x10, tutuş şekli= genel anlamda palm grip tutuşu ile fareyi kavrayarak kullansam da küçük dokunuşlar yapmam gereken durumlarda claw grip kullanıyorum.
Not: Şimdiye kadar en memnun kaldığım mouse kasası a4tech X7 galiba fakat X7 kasasında serçe parmağım çok boşta kalıyordu.
Şimdiden teşekkürler, herkese iyi forumlar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:

MM530 önerimdir. F/P ürün.

Hocam eliniz nasıl büyüklükte? Eğer büyük iste Rival 300S öneririm bende kullanıyorum ve de gerçekten memnunum.
19x10 ölcülere sahibim. ortalama değerleri bilmediğim için büyük veya küçük diye bir ibare malesef kullanamayacağım. Öneri için teşekkürler inceleyeceğim.

teşekkürler hemen bakıyorum ^^

19x10 ölcülere sahibim. Ortalama değerleri bilmediğim için büyük veya küçük diye bir ibare maalesef kullanamayacağım. Öneri için teşekkürler inceleyeceğim.

Teşekkürler hemen bakıyorum ^^

Hocam bende cm'den anlamıyorum. Size önerim yakınınızda bir teknoloji mağazası varsa orada seçtiğiniz mouseleri denemek.

MM530 ve G305 arasında tercih yapmak gerekirse hocam sence hangisini tercih etmeliyim? G305 modeli tavsiyelerde sıkça görüyorum kullanan çoğu kişide memnun fakat görsellerden gördüğüm kadarıyla sanki elime oturmayacakmış gibi bir hissiyat oluşturuyor. sence yanlış bir yanılgıda mıyım hocam?
Hocam bende cm'den anlamıyorum. Size önerim yakınınızda bir teknoloji mağazası varsa orada seçtiğiniz mouseleri denemek.
mantıklı bir hareket olur fakat kapsamlı bir teknoloji mağazası malesef çevremde bulunmuyor.

Doğru bir yanılgıdasınız. Eliniz orta-büyük seviyede. Yaşınız da 15-16 civarlarındaysa daha da büyüyecektir. G305 elinize küçük gelir. MM530 daha iyi. İncelemesine de alttan ulaşabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı