Satılık 100 TL Satılık Epic Games Hesabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TimorYuan2

Kilopat
Yer
İstanbul/Bağcılar
Daha fazla  
Dolu denebilecek seviye de bir hesaba sahibim diye düşünüyorum. İhtiyaçtan satıyorum. E-postası dahil olmak üzere herşeyi verilecektir.
Ekran fotoğrafları ile oyunları göstereceğim. Aynı zamanda ne olur ne olmaz kayda değer oyunları aldığım fiyatı ile beraber yazacağım.
Fiyatta pazarlık yapılabilir.
1600114347167.png

1600114379378.png

1600114413636.png

Oyunların tümü bu şekildedir.
1-Metro Exodus 52.05TL
2-Assassin's Creed Unity 40.50TL
3-Assassin's Creed Syndicate Gold Edition 34.50TL
4-Assassin's Creed Origins Gold Edition 41.25TL
5-Assassin's Creed Rogue 29.37TL
6-Assassin's Creed III Remastered 29.50TL
7-Darksiders II Deathinitive Edition 12.25TL
8-Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint 28.77TL
9-Darksiders Warmastered Edition 7.25TL
10-Rainbow Six Siege 23.60TL
11-Far Cry New Dawn Deluxe Edition 38TL
12-Metro: Last Light Redux 7.75TL
13-Metro: 2033 Redux 7.75TL
14-The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition 22.50TL
15-Watch Dogs 2 20.70TL
16-Assassin's Creed Odyssey 28.77TL
Bedavaya aldığım ve kayda değer oyunlar: Grand Theft Auto V, Sid Meier's Civilization VI, Borderlands: The Handsome Collection, ARK: Survival Evolved, A Total War Saga: TROY, HITMAN.
Kısacası hesap böyle. Aslına bakarsanız benim indirimleriyle aldığım fiyatı toplam: 424.51TL. İsterseniz hesaplayabilirsiniz. Bedava dağıtılan oyunlardan ücret almak istemedim.

Son düzenleme:
Tüm ücretsizleri alıp 1000 liraya koyanlardan sandım başlığı okuyunca, meğer değilmiş :). Ederini hak eden bir hesap, etrafımda alacak olursa tavsiye edeceğim. Hayırlı satışlar.
Teşekkür ediyorum. Fakat ne yazık ki bilgisiz insanlar böyle işte. Bu hesaba ne kadar yazarlar diye bir düşününce elinizde olmadan kahkaha atıyorsunuz. :D

Acaba Steam'deki gibi sonradan hesabı geri alma oluyor mu?
Benim bildiğim kadarıyla hayır. Fakat satıcı ben olduğum için diğer arkadaşlara sorman daha sağlıklı olur.
Fiyatı 350TL yapıyorum. Watch Dogs 2 ücretsiz olduğu için. Hayırlı satışlar.

Hocam kusura bakmayın ama bu hesabın maksimum değeri 150 TL. Birçok oyunun değeri yok. Mesela, Syndicate ücretsiz verilmişti; sizde sadece goldu var. Far Cry New Dawn, direkt çöp.

AC 3 Remastered, AC: Rogue falan bunların ederi çok düşük olur hem de alıcısı olmaz.

Origins 40 TL yazmışsınız ama çok fazla onun için. Maksimum 20 TL olur, mağazada aldığınız fiyattan yazmak yerine ederi ne kadar olur diye fiyat belirtirseniz çok daha iyi olur.

2033 ücretsiz verilmişti. Darksiders da ücretsiz verilmişti diye hatırlıyorum.

Sözün özü; "bana göre" bu hesabın maksimum ederi 120-150 TL arasında. Onun yukarısına, gördüğünüz gibi talip bile çıkmamış. Çünkü sahip olduğunuz oyunların talibi az ve fiyat çok yüksek.

Not: Alıcıyım bu arada.

Hocam kusura bakmayın ama bu hesabın maksimum değeri 150 TL. Birçok oyunun değeri yok. Mesela, Syndicate ücretsiz verilmişti; sizde sadece goldu var. Far Cry New Dawn, direkt çöp.

AC 3 Remastered, AC: Rogue falan bunların ederi çok düşük olur hem de alıcısı olmaz.

Origins 40 TL yazmışsınız ama çok fazla onun için. Maksimum 20 TL olur, mağazada aldığınız fiyattan yazmak yerine ederi ne kadar olur diye fiyat belirtirseniz çok daha iyi olur.

2033 ücretsiz verilmişti. Darksiders da ücretsiz verilmişti diye hatırlıyorum.

Sözün özü; "bana göre" bu hesabın maksimum ederi 120-150 TL arasında. Onun yukarısına, gördüğünüz gibi talip bile çıkmamış. Çünkü sahip olduğunuz oyunların talibi az ve fiyat çok yüksek.

Not: Alıcıyım bu arada.
Bakış açın yanlış. GTA V de ücretsiz verildi ama Steamde 170 lira? kimse diyor mu ben bu oyuna 170 lira vermem çünkü bedava dağıtıldı diye? demiyor. o yüzden şu anki fiyatları ne durumda ona göre alım satım yapılması gerek, hesaptaki oyunlar sana uygun değil diye veya bedava dağıtıldı diye çöp olmuyor.

Bakış açın yanlış. GTA V de ücretsiz verildi ama Steamde 170 lira? kimse diyor mu ben bu oyuna 170 lira vermem çünkü bedava dağıtıldı diye? demiyor. o yüzden şu anki fiyatları ne durumda ona göre alım satım yapılması gerek, hesaptaki oyunlar sana uygun değil diye veya bedava dağıtıldı diye çöp olmuyor.
Arkadaşlar, fikir benim fikrim. :) Kendi öznel düşüncelerim yani bunlar.

Konu sahibi arkadaş, başlarda 450 TL gibi ütopik bir fiyat belirlemiş. İndire indire 320 TL'ye indirmiş. Kimse de şu ana kadar talip olmamış. Bu da demek oluyor ki bu fiyat alıcılar için fazla. Hayatınızda ticaret yapmışsanız bu tespiti çok ama çok rahat bir şekilde yapmanız gerekir.

Listenin analizini yaptım. Benim gibi düşünen alıcılar bu hesaba bakmaz. Ben de arkadaşa yardımcı olmak amacıyla fiyatı düşürmesini talep ettim. Emin olun, sadece kendim için değil; bu fiyata çok zor alıcı bulacağından dolayı.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı