400TL VDSL modem önerisi

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
3 Aydan sonra sonunda NetSpeed'e geçmeye karar kıldım ve 15 Ocak'ta gelip bağlayacaklar (bu sürede sanırım forumda 2-3 kere konu açmıştım yardım eden herkese teşekkür ediyorum). Şu an bir modemim var ve hiç memnun değilim telefonumda modemin yanındayken bile çok az çekiyor bu yüzden yeni bir modem alacağım. En fazla 400TL'lik bir bütçem var ping değerlerime falan zarar vermeyecek ve güçlü bir sinyal gücü olan modem istiyorum. Aklımda hiç modem modeli yok.

Son düzenleme:
Biraz bütçeyi zorlarsanız ömürlük ve memnun kalacağınız bir seçim olur.

Hocam bütçem şu an tam 400 TL bile değil bu kadar çıkabilir miyim bilmiyorum.

Çekim gücü gayet iyi ama 5G yok. Yine de alınır bence.

Hocam bu markayı ilk defa duyuyorum ve çokça da kişi öneriyor. Hiç duymadığım bir marka olduğu için biraz araştıracağım. ASUS ile bu attığınız modemler arasında kaldım şu an.

Bütçe arttıramazsanız:
TP-Link Archer VR300 Modem En Ucuz Fiyat ve Özellikleri - Epey
Asus DSL-AC51 Modem En Ucuz Fiyat ve Özellikleri - Epey

Arttırabilirseniz:
Keenetic Extra DSL Modem En Ucuz Fiyat ve Özellikleri - Epey

@hknbrspzr niye kızgın attınız? Aynı önerileri vermedik mi? Yardımcı olmaya çalışıyoruz burada.

Hocam ASUS'un modemini hiç kullanmadım ama TP-Link'in eski bir modemini kullanmıştım ve Wi-Fi'den hiç sorun çekmemiştim. ASUS bayağı dikkatimi çekti eğer Wi-Fi konusunda beni üzmeyecek bir modemse ASUS'u almayı düşünüyorum.

Hocam bu markayı ilk defa duyuyorum ve çokça da kişi öneriyor. Hiç duymadığım bir marka olduğu için biraz araştıracağım. ASUS ile bu attığınız modemler arasında kaldım şu an.

Hocam ASUS'un modemini hiç kullanmadım ama TP-Link'in eski bir modemini kullanmıştım ve Wi-Fi'den hiç sorun çekmemiştim. ASUS bayağı dikkatimi çekti eğer Wi-Fi konusunda beni üzmeyecek bir modemse ASUS'u almayı düşünüyorum.

Hocam keenetic omni mi yoksa extra DSL mi? Eğer omni ise almayın emin olun ASUS çok daha iyi. ASUS alırsanız 2 tane yayın açabiliyorsunuz. Örneğin birisi bilgisayar için diğeri misafir - aile için vb. 5GHz avantajı var.

Ayrıca bu bütçeye Wi-Fi 4 alınmaz. Eğer keenetic alınacaksa Extra DSL alınmalı.

Yani yayıncı interneti alabilirsin. Çok güçlü ya da Spueronline'dan altyapı ile ilgisi olmadan sınırsız internet kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı