4060 laptop Marvel's Spider-Man'de drop yiyor

İşletim sistemi
Windows 11

Mr.Mehmet112

Femtopat
Daha fazla  
Elimde Victus 16 7640HS 4060 laptop var 16 GB'da RAM mevcut. Laptop 1 aydır elimde bugüne kadar bir sorun yaşamamıştım ama bugün Spider-Man'de drop yemeye başladım sorunu da bir şekilde çözemedim. Normalde internetten baktıgımda Ultra ayarlarda frame gen açık DLSS açık 150 FPS alıyorken ben 100 civarı FPS'lerde dolanıyorum üstüne drop yiyorum. Ekrak kartı da az watt çekiyor sorun nerede acaba tam olarak yardımcı olur musunuz? Kısıtlı vaktim var eğer sorun varsa değişim talebi isteyebilirim 4 aralıga kadar. Değerler alttaki şekilde.

1704043194020.png

Laptop şarjda normalde böyle bir sorun yoktu.

Hocam o ne oluyor pek bilmiyorum söylerseniz.

Eki Görüntüle 2070428

%1 falan açılmış hali bu şekilde.

Hocam laptop(internetten aldıysanız sitesinde yazar) kitapçığnda olması lazım ben bir bakayım sizin için.

Hocam sizin için bir araştırdımda ekran kartınız çekmesi gereken gücü(120 watt) çekemiyor sebebini bilmiyorum ama sorunu buldum en azından gerisini diğer arkadaşlara bırakıyorum.

Son düzenleme:
Hocam laptop(internetten aldıysanız sitesinde yazar) kitapçığnda olması lazım ben bir bakayım sizin için.

Hocam sizin için bir araştırdımda ekran kartınız çekmesi gereken gücü(120 watt) çekemiyor sebebini bilmiyorum ama sorunu buldum en azından gerisini diğer arkadaşlara bırakıyorum.
evet 120 watt değeri var sınır ama çekmiyor. Arkadaşlarıma sordugumda ne kadar lazımsa o kadar çeker dedi.

Geri
Yukarı