4060 sisteme MTA için kaliteli enb önerisi

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, MTA için aşırı kaliteli mümkünse bilgisayarı zorlayacak bir enb istiyorum. Ekran kartım RTX 4060, işlemcim i3-12100F.

Merhaba, MTA için aşırı kaliteli mümkünse bilgisayarı zorlayacak bir enb istiyorum. Ekran kartım RTX 4060, işlemcim i3-12100F.

Yani hocam bir örnek veremiceğim ama bu sistemle sizin o ekran kartını zorlamanız o oyunda zor sonuç olarak siz direkt grafik tasarlamıyosunuz üstüne ekliyosunuz istediğiniz kadar iyi olsun bu sistem zorlanmaz zaten.

SA:MP da Freezins Enb kullanıyordum, güzel durması için birkaç ayarı açmak lazımdı ama ve Democrituss mod pack ile bayağı güzel duruyordu oyun. MTA'da çalışıyorsa eğer Freezins ENB önerebilirim. Ve ne de olsa kaç yıllık oyun bir limiti var çokta birşey beklemeyin görsellik açısından.

SA:MP da Freezins Enb kullanıyordum, güzel durması için birkaç ayarı açmak lazımdı ama ve Democrituss mod pack ile bayağı güzel duruyordu oyun. MTA'da çalışıyorsa eğer Freezins ENB önerebilirim. Ve ne de olsa kaç yıllık oyun bir limiti var çok da bir şey beklemeyin görsellik açısından.

Hocam çok hoşuma gitmedi o. Çekim yapacağız ve benim sistemde iyi olduğu için ben çekeceğim. Kaliteli istiyorum. Bir enb indirdim şu an hoşuma gitti gibi. Yarın arkadaşla ayar çekeceğiz.

Hocam çok hoşuma gitmedi o. Çekim yapacağız ve benim sistemde iyi olduğu için ben çekeceğim. Kaliteli istiyorum. Bir enb indirdim şu an hoşuma gitti gibi. Yarın arkadaşla ayar çekeceğiz.
Freezins enb zaten default ayarlarda kelek, bir kaç ayarı değiştirince ve modpack ile harika oluyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı