4070 Ti super vs 4080 Super

Evet haklısın sıfırdan kasa kurmak meşaketli bir iş. Kendi 4090 kasam için 110k ya yakın para harcadık. Daha kuramadım. Son parçalar bu hafta içinde gelecek.:) kasayı nasıl kullanacağına karar verirsen 2K veya 4K gibi kurmak zor olmuyor. Maddi kısmı insanı yoruyor.
Hayırlı olsun güle güle kullan 4090 da çok iyiymiş cidden maşallah ömürlük kullanacağın bir pc dizmişsin :D Benim de ilk sistem deneyimim olduğu için uzun ömürlü sıkıntı yaşamayacağım bir sistem toplama peşindeyim bu sefer de her bileşeni detaylıca araştırmak gerekiyor :) Bu arada beni de en çok yoran nokta o maddi kısmı gerçekten insanı yoruyor malum fiyatlar da artık günlük değişebiliyor fırsatı buldun mu kaçırmamak lazım

Hayırlı olsun güle güle kullan 4090 da çok iyiymiş cidden maşallah ömürlük kullanacağın bir PC dizmişsin :D Benim de ilk sistem deneyimim olduğu için uzun ömürlü sıkıntı yaşamayacağım bir sistem toplama peşindeyim bu sefer de her bileşeni detaylıca araştırmak gerekiyor :) Bu arada beni de en çok yoran nokta o maddi kısmı gerçekten insanı yoruyor malum fiyatlar da artık günlük değişebiliyor fırsatı buldun mu kaçırmamak lazım

İnce hesap ta cuma geceleri Gaming gecesi var. Uygun fiyatlı ürünleri takip etmen tavsiyem. 4080 uygun fiyata gelebilir. Teşekkürler ederim ayrıca.:)

Yani biraz daha bekleyip 8000 serisi amd alabilirsin onlar da dlss tarzi bi sistem uzerine calisiyolar. Cogu oyunda yok ama gelir
Ya amdler ham performansta gerçekten iyiler ama yazılım noktasında ilerleyemediler zaten nvidianın fiyatlar konusunda at koşturmasının nedeni de o ne yazık ki ham performansta amd cidden çok güçlü nvidiaya karşı ama nvidia yazılımla dlss rtx fg vesaire iyi dövüyor amdyi o yüzden her ne kadar fsr iyi bir gelişme de olsa amd tarafında soğuk duruyorum biraz da ekran katlarına karşı ama işlemcide denecek söz yok herifler dünyanın en iyi oyun işlemcisini çıkardı bir anda :D

Ya amdler ham performansta gerçekten iyiler ama yazılım noktasında ilerleyemediler zaten nvidianın fiyatlar konusunda at koşturmasının nedeni de o ne yazık ki ham performansta amd cidden çok güçlü nvidiaya karşı ama nvidia yazılımla dlss rtx fg vesaire iyi dövüyor amdyi o yüzden her ne kadar fsr iyi bir gelişme de olsa amd tarafında soğuk duruyorum biraz da ekran katlarına karşı ama işlemcide denecek söz yok herifler dünyanın en iyi oyun işlemcisini çıkardı bir anda :D
Roadmape gore 8000 serisinde bayagi ilerleme olcak ama asil patlama sonraki seride karsimiza anca gelir. Yine de 8000 serisi alirdim ben bekleyip. Nvidia cok pahali

Yeni konular

Geri
Yukarı